Leke gelmesi

23.haftalik hamileyim sabah igne ucundan daha az bir kırmızı leke geldi acaba normal mi ve biraz da kasık ağrım var az sebebi nedir acaba

1 Beğeni

Hoşgeldiniz aramıza :sun_with_face: Gebeliğiniz hayırlı olsun :cherry_blossom:

Doktorunuza bilgi vermenizde fayda var. Bu haftalarda normal değildir diye düşünüyorum

Merhaba canım aramıza hoşgeldin :partying_face:

Gebeliğin hayırlı olsun :smiling_face_with_three_hearts:

normal değil canım bir doktorun ile irtibata geç

Merhaba hoşbuldum teşekkür ederim küçücük tek seferde geldi yarın doktora gidicem inşallah kötü birşey yoktur :pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Beğeni

Tekrar gelmedi ise problem yok ama her ihtimale karşı doktorun bilgisi olsun canım

İnşallah tabiki yarın haberdar edicem ama korkuyorum inşallah bır sorun yoktur

1 Beğeni

İnşallah canım dualarım seninle birlikte :palms_up_together:t2: ama bir şey yoktu kılcal damarlar patlamış olabilir

Kanama ve ağrı çok önemli. Benim iki canlı toplam 6 gebeliğim oldu. hamileliklerimde yasamadigim sorun kalmadı. O yüzden tavsiyem Kanamayı dikkate alıp acile bile gitmendir.

İlginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim evet dün gittim ve hiçbir sıkıntı olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söyledi doktorum çok şükür :heart::heart:

2 Beğeni

Sizede çok gecmis olsun rabbim bir daha size ve hepimize yaşatmasın inşallah sizin durumunuz çok zor dusunebiliyorum Allah sabır versin inşallah

1 Beğeni

Sizin adınıza sevindim çok şükür canım :hugs:

Çok çok teşekkür ederim rabbim kimseye yaşatmasın inşallah :palms_up_together::palms_up_together:

Amin canım :palms_up_together:t2:

1 Beğeni

Bende 30 haftalık gebeyim 1 hafta önce pembe leke gördüm ve şuan çok kaşıntım var ve hep şişmiş ne yapacam bilmiyorum

1 Beğeni

Enfeksiyon olabilir canım mutlaka Dr iletişime geçiniz gerekli tedaviyi başlasın

Teşekkür ederim canım benim

1 Beğeni

Amin inşallah​:palms_up_together::palms_up_together: