Kütür kütür buz yiyen var mi

Buzu asla yemeyen ben 2.5 aydir buz yer oldum. Benim gbi olan var mi. Gecenin bu saati uyuyamadim buzlu su arti buz yiyorum. 37 haftadayiz

Bennnn herşeye buz atıyorum her günmutlaka yiyorum eşim at gibisin aynı kütür kütür yiyorsun diyor annemlerde bebek anne karnında zatürre bronşit olur diyor ama çok canım istiyor doktora gidicem yarın mutlaka sorucam zararı var mı

1 Beğeni

Benim esimde ben yerken kiziyor o kuturdetmeye. Sorunca bana da yazin mutlaka . Gebeyken bisey olmaz da emzirme doneminde sikinti olabilir belkide ikisini de sorarsaniz guzel olur. Normal soguk su yetmiyor artik buzlu hep

1 Beğeni

Bu sicaklarda mumkun olsa dipfrizin icine yatak atcam nefes alamiyorum normal bende 37deyim yataga degen yerlerim yaniyo kalkiyorum geri

1 Beğeni

Demir eksikliğiniz varmı genelde ondan kaynakli oluyormuş ve ayrıca dış etlerine zararı varmış

1 Beğeni

Evet bendede buz a karşı bir sempati olustu yanlız degılmısın ve acayıp gelıcek belki ama canım asırı bole grı sıva gıbı bir tas varya ıslanınca güzel bir koku gelıyor canım kac aydır o kadar cekıyorkı anlatamam​:disappointed::disappointed:

1 Beğeni

Ben ben beeenn​:rofl:

1 Beğeni

Ben :joy: ben

1 Beğeni

Demir ilaci kullaniyorum

Dogumdan sonra yeme istegi gitti mi

Valla agzinda kuturdetmesi bile zevkli

Yalniz olmadigima sevindim

Ayyy ne guzel bende kış ı kış gıbı yasayan yerde olmmak ısterdım sımdıden dualarıma başladım kısın kurak gecmesın dıye ıstanbulda bırak kar dogru duzgun yagmur yagmuyor ıkı senedır :sob::sob:

Annem çok kızıyor bana bu konuda ona göre soğuk tüketirsen bebek bronşit olurmuş :joy: ama asla ılık su bile içemiyorum. Hep ya buz ya buz gibi su.

1 Beğeni

Benim annem de sisersin odem olurshn yeme vs dedi dinleyen kim. Soguk suda fayda etmiyor. Buzlarin hepsini bardaga koyuyorum ustune su hem ic hem buzunu yiyorum. Bu dongu gun icinde hep boyle. Ama emzirme doneminde buz kotu etkileyebilirmi diye dusunuyorum gaz sorunu yapar belki bebiste

1 Beğeni

Ayaklarım tombik patates gibi şu an ödem için haklı olabilir annen :joy: ay bilmiyorum ki o evreye bi geçseydikkk​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::melting_face::face_holding_back_tears:

1 Beğeni

Benim ilk gebeligimde ayaklarim o kadar sismisti ki ustu cok aciyordu falan. Esimin terligini falan ancak giyiyordum senin haftandayken. Sukur bunda tuzsuz besledim falan ayaklarda odem siskinlik az oluyor bilek kisminda tuzlus yersem veya asiri yorulursam. Dogumdan sonra artik duruma gore ilik su icerim . Bebis gazi olmasindansa ilik su icmek daha iyi

1 Beğeni

Sanırım sadece benim doktorum beni uyardı kesinlikle dondurma bile tüketme kendini tut diye son 1 ay içinde bı hamiş annemiz bir kase dolusu buz yemis bebeğini düşürmüş bana her gittiğimde doktor suyu bile çok soğuk içme der bu yüzden kesinlikle tek buz alıp yemem yemeyede cesaret edemem

1 Beğeni

Dünkü kontrolümde doktora sordum anne karnındaki bebeğe bişe olmaz sen kendine dikkat et yiyebilirsin ama hasta olma dedi 36. Haftadayım

1 Beğeni

Aaa ilk defa duydum sebebi ne olabilir ki acaba. Bugun doktora gidecegim unutmazsam soracagim insallah