K覺zlar bebeimi hisettim

Tecr羹beli annelere sormak istiyorum ge癟en burda b覺 arkada覺n dediini yapt覺m sa taraf覺ma uzand覺m ayaklar覺m覺 karn覺ma 癟ektim b覺 s羹re sonra uzatt覺m ayaklar覺m覺 sol tarafimda bask覺 vard覺 ayaklar覺m覺 normal uzat覺nca b覺 anda i癟imde biey d繹nd羹 gibi b覺 his oldu ve sol taraf覺mdaki bask覺 o d繹n羹ten sonra ge癟ti bebegimi hissettim degilmi 19+3 羹m u anda gaz diye d羹羹nd羹m ama deildi :hugs:

3 Likes

Hissetmene sevindim:hibiscus: @Temmuzannesi sen miydin can覺m onu diyen sonrada ben yazm覺t覺m :sweat_smile:

2 Likes

Aynen 繹yle doru senini ad覺na sevindim

1 Like

Aaa evet evet hatta ne 癟ekti bizim 癟ocuk falan demitin olumu hisettim 癟ok 羹k羹r asl覺nda biraz k繹t羹 bir g羹n ge癟irdim bebeide g繹rmek istiyordum iyi olduunu bilmek istiyordum ve oda kendini bana g繹sterdi ilk hissi bu ekilde oldu olumun ben iyiyim anne merak etme dedi :blush:

1 Like

Bende k覺z覺m覺 ge癟 hissetmitim imdi maallah覺 var :sweat_smile::heartbeat:

1 Like

Evet nerdeyse 20 haftay覺m art覺k korkuyordum ama 癟ok 羹k羹r galiba bizimkide art覺k durmayacak gibi :blush:

1 Like

K繹t羹 g羹n羹nde iyi gelmi sana oluun annesini yaln覺z b覺rakmam覺 ne g羹zel :relieved:

Evet 癟ok k繹t羹yd羹 癟ok alad覺m eimle sorunlar vard覺 biraz ama i癟im i癟imi yiyor Allah覺m keke doktora gitsemde iyi olduunu g繹rsem kendime gelecem diye ama Rabbime 癟ok 羹k羹r ne b羹y羹k bir hikmet olum ben gitmeden kendini ben iyiyim diye hissettirdi k覺zlar 癟ok g羹zel bir duyguymus hereyi unuttum 癟ok iyi geldi hepimiz evlatlar覺m覺z覺 kuca覺m覺za alal覺m sal覺kla :hugs:

1 Like

Amiin inallah :hibiscus:Kendini ve bebeini d羹羹n y覺pratma kendini, tekrardan sevindim ad覺na :relieved:

1 Like

Evet ger癟ekten demiyor olum bunu g繹sterdi bana daha d羹nyaya gelmeden 癟ok 羹k羹r 癟ok teek羹r ederim yan覺mda olduunuz i癟in :purple_heart:

1 Like

Benim bebeim sa覺mda solumam覺 uzanmam laz覺m

Bende burda haykridim hiseetmiyorum niye diye ite falan filan ge癟en hafta carsamba g羹n羹nden beri kalp at覺覺 gibi hissediyorum on. Sekiz haftal覺kken imdi on dokuzum g羹nd羹z gece hatta uykulu halimle hissediyorum da uykum a覺r kalkamiyorum

Ben ilk yapt覺覺m zaman b覺 gofret yedim sola yatt覺m kalp at覺覺 gibi iki tik atti e imdi on dokuzum maallah su i癟sem yada otursam illa g羹nde iki 羹癟 kez oluyor

Bende hisetmek istiyorum 癟ok

Otururken bacaklarinizla abartmadan karninizi s覺k覺t覺r覺n p覺tp覺t bii yada seyirme hissi olursa bacaginizi indirip 2,3kere daha tekrarlayip ayni his olacakmi ona bakin eger her seferinde ayni his gelirse bebektir yeri daraldigi icin vuruyo ama kucuk oldugu icin pitlama yada segirme gibi hissediliyo demistim. Eger 1kere olur bidahada olmazsa o his ozaman gaz dir demistim diger s繹ylemler bana ait degil can覺mc覺m

1 Like

Sizin dediinizi denedim ve 2 3 defada ayn覺 ekilde hissettim bebisimi 癟ok teek羹r ederim size :hugs:

1 Like

:heart_eyes:g羹zel haberler bunlar ben tesekkur ederim. 襤lk gebeligim olmas覺na ragmen birilerine ie yarar tabsiyeler verebilmek mutlu etti:heart:

1 Like

Ben d羹n nasil mutlu oldum bir bilseniz 癟ok teekk羹r ederim :purple_heart:

1 Like