Kizlar akıntım var kahverengi az

:joy::joy:benim de ilk hamilelik sana diyorum stres yapma ama kendim bayan panik en ufak acayiplikte :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Hmm kahverengi akıntı evet istemedikleri bir durummuş ama benim doktorum ultrasonda sıkıntı görmediği için düşük tehliken yok ama ilk gebeliğin olduğu için riske atmayalım progesteron fitil vereyim günde 1 kere al hem bebeğin tutunmasını güçlendirir hemde akıntını geçirir 7 gün akıntın olmadığında da bırak dedi bende 2 gün kullandım kesildi ve bıraktım sonra ama herkesteki akıntı bir olmayabilir tabi benim az geliyordu ama geliyordu şuanki durumunuz nasıl peki

1 Like

Ya insan öyle oluyor nedense herşey için korkuyoruz :sweat_smile:

1 Like

Herşeyi ile Rabbimin mucizesi nasıl o verip nasip ettiyse koruyacak olan da o biliyorum ama yine de herhalde bu annelik içgüdüsü mü nedir bilmem daha öğrenir öğrenmez onu herseyden koruma içgüdüsü geliyor cok değişik :face_holding_back_tears:

1 Like

Doktora gittim düşük riski var dedi 6 hafta 2 gün deyim kesen 7 haftalık sıvı var dedi doktor ama bebek mi değilmi bilmiyor iki uc gun sorna bida gel dedi