Kızım oğlanmış

18 haftada kız denilen cocugum oglan oldu. Doktor degistirmiştim. Hangisine inanacagım bilemedim boyle bir sey yasayan var mi

Yani 16 da kız demislerdi 18+6 da simdi erkek dedi baska doktor

Hayırlısı olsun devlet Hastanesi’ne mi gittin

Benimde kızdı 1 hafta arayla erkek oldu​:joy::joy::joy: 2 hafta sonra gidicem yine bakalim ne olacak

Ay benim ablama kız dediler ısrarla doktorlar 1 ay sonra oğlu olduğunu öğrendi :joy::joy:

Ben de inanamadım .Doktoru da degistirdim ya bu mu yanıldı acaba diyorum emin olamadim alisverisler ayrintiliya kaldi​:sweat_smile:ama sizlerde dediginize göre olabiliyor demekki

Evet özele gidiyordum sonra evime yakın olan bir devlet hastanesi vardi ona gitmeye karar verdim .

Sizin kacıncı haftada degisti.Ben 16 da nettir artk diyordum

Ay öyle bı şey olursa ağlarım herhalde erkekten kıza dönebiliyor mu acaba ahahah :joy::joy:

Ahahah bilmiyorum ki 3. Evladim ilk defa basima geliyor benim de heo ne dedilerse oyle devam etmisti :sweat_smile:

Acaba bana ne diyecekler :joy::joy:

Sağlıklı olsunlarda ama insan netlessin de isminie cismine hazirligina baslayim istiyor tabi

Tabiki bak benim kızım olursa ismi gökçe olacak hazır bile :face_holding_back_tears:

1 Like

Allah gönlünüzdekini hayırla sağlıkla versin diyeyim o zaman. Benimde iki kızım var bir de erkek tatmak isterim elbet

1 Like

Haklı olarak :purple_heart:

1 Like

12 de yuksek ihtimal kız dedi doktorum 13. Haftada gittigimde erkek oldugunu soyledi %90 şaştık bizde vallahi​:joy: şuan 15+3 üm 2 haftaya kontrolum var bakalim ne olacak​:grin:

Sizin yine erken haftalar degismesi normal ama ben 16 dan sonra degismez artk diyordum . Hala da emin degilim :sweat_smile:

Yaşayan hamişlerimiz vardı. Bir doktora daha gidin bence

Bizim de önce oğlan dendi sonra kız :smile: şuan 6 buçuk aylik hamileyim

2 Likes

Çıkıntı varmıydı kaç haftalıkken erkekk dendi :joy::joy: