Kız isim önerisi olanları buraya alalım :))

Bebişimizin cinsiyetini öğrendik kızımız olucak Allahın izniyle. Sizden de isim önerisi bekliyorum :heart: :heart:

1 Beğeni

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah :smiling_face: kaç haftalıksınız

Vera… hem dini acıdan anlamı güzel Kuranda geçiyor, hem yabancıların da kullandıgı bir isim. Aynı anda bir cok güzelligi barındıriyor ben cok istemistim kızım olsaydı. Ama oglumuz oldu cok sükür Kadir gecesine yakın dogdu adıyla geldi, Kadir Alp oldu ismi cok da yakıstı minigime masallah​:blush: Allah can saglıgı versin hepimizin evlatlarına. onlar kendi isimlerini buluyorlar aslında biz koydugumuzu sanıyoruz ama

2 Beğeni

Benimde kız olacak EFNAN düşünüyorum yada İkra ikisi arasında gidip geliyorum​:smiling_face_with_three_hearts:

Benimde kızım olacak nasipse, İnci Sena koyacağım ismini​:smiling_face_with_three_hearts:

20+3 olduk :hatching_chick:

Duru, Asel, Mina, İpek, İnci

1 Beğeni

Rüya

Balım

Eylül

Nare

Güneş

Hanen

Kumsal

Defne

Sahra

Eliz Lina doğa Aden ada larin Alya alin

1 Beğeni

Herkesin aksine bende klasik isimlere aşığım. Ayşe, Zehra, Zeynep, Elif eskimeyen hep beğenilen isimler​:smiling_face:

1 Beğeni

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah eğer kızım olsaydı Masal Lina koyucaktım ismini :heartpulse:

Eva ile doğa arasındayım bende belkı oneri olur​:heartpulse:

Gökçe, Hande, Sedef, Dilara

1 Beğeni

Bende bebeğimin edini beren koyacağım nasip olursa.ama yedekte şimal,elvin,roza,Eva vardı belki fikir olur

Kızım olursa bende adını inşallah amine sultan koyacağım :heart::heart_hands:

Allah’ın izniyle benim de minik kızımın ismi Amine Seva olacak​:palms_up_together::heart:

Benim de kızım olacak Eflin Liya düşünüyorum rabbim nasip etsin sağlık li sıhhatli inşallah :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

İlk kızım LENA 2.yi Lina,liva,mila,mina,idil,asya,defne,ela,eflin,ece dusunuyorum

Asya bence

Naz, Yeşim, Lale, Zümrüt, Bade, Lila, Handan, Burcu, Filiz, Firuze