Kız annesi olduğumu öğrendim ☺️

Herkese selam , bebeğimizin cinsiyetini öğrendik bir kız annesi oluyorummmm​:two_hearts::two_hearts:sizin cinsiyetler belli mi :innocent:

4 Beğeni

Gözün aydın olsun canım benim :two_hearts:

1 Beğeni

Ben halen öğrenemedim :laughing:

Teşekkür ederimm​:smiling_face:

1 Beğeni

Bende erkek annesi oluyorumm bugün kesinleşti cinsiyeti 12+2 :slight_smile:

1 Beğeni

Bende cuma günü gidiyorum inşallah 13 haftalık olacağım o zaman inşallah cinsiyet tahmininde bulunur :palms_up_together:dua edin iki oğlum var buda kız olsun, :palms_up_together:

3 Beğeni

Hayırlısı olsunn allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin bizimde ogluş geliyor nasipse :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Gözün aydın olsun . Benim de daha belli değil ama bugün rüyamda kızım olacağını gördüm doktor %86 kız diyordu. Hayırlısı inşallah​:cherry_blossom::heart:

2 Beğeni

Gözünüz aydın olsun ben daha ogrenmedim bı kızım var şimdi 14 haftalık hamileyim bakalim Allah’ım ne nasip ederse​:palms_up_together:

1 Beğeni

Sağlıkla kucağımıza alalım :innocent::innocent:

1 Beğeni

Hadi inşallah sağlıklı bir kızın olsun​:two_hearts::innocent:

Ayy hayırlısı olsun inşaallah :smiling_face_with_three_hearts::palms_up_together:. Darısı bana inşaallah :face_holding_back_tears::sweat_smile::palms_up_together:

1 Beğeni

Hayırlı olsun, sağlıkla gelsin prenses :star_struck::heart_eyes:

1 Beğeni

Sağolun inşallah :see_no_evil::heart_eyes:

Rüyam tersine çıktı oğlum olacakmış:heart::sweat_smile:

1 Beğeni

Sağlıkla gelsin inşallah bebiş :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Gözünüz aydın bizim de prensesimiz oluyor :smiling_face_with_three_hearts::rose:

2 Beğeni

Kızım oluyor, Rabbime sonsuz şükürler olsun, :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Gözünüz aydın. Benimde 1 kızım var 2nci kızım da geliyor hayırlısıyla

2 Beğeni

Ayy çok heyecanlı hepimiz için :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::two_hearts::two_hearts: