Kilo alımı

Kizlar 27 haftalik hamileyim 3 kilo aldim normalmi

1 Beğeni

Ben 26 haftalık hamileyim 15 kilo aldım hangisi normal acaba​:joy:

1 Beğeni

29 haftaligim 9 kilo aldim .

Sen son aylarda alıcaksın kesin canım son aylar çok hızlı kilo alımı oluyor

1 Beğeni

21 olduk kilo almadım ama kiloluyum diyetle devam

Senden fazla kilo alanlardan bi çatırtı duydunmu :rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni

Bence gayet normal bana kilo almışım gibi geliyodu hep ama hiç almamışım kilo problemi olan biriyim 103 ile hamile kaldım 20 haftalık olduk halen 103 kiloyum Allah’tan boyum varda göstermiyorum doktorum da gayet memnun altınci ayına kadar bu kiloyu korumana bak dedi bebek de kilo almaya başlayınca daha çok zorlanirsin demişti zaten hamilelik boyunca alınması gereken 12 yada 13 kilo idealmiş

Ay allahım işte sonunda benim gibi biri :joy: bende 26+2 deyim 2 kilo aldım doktor bebeğe normal diyor fakat ben çok kafama takıyordum acaba bende mi problem var diye :sweat_smile: 68 ile hamile kaldım

Ya ben almadim ayriyeten biraz geride bebeğim doktorum hesaplara gore geride olduğunu söyledi

Bi benmiyim kilo almak yerine kilo veren acaba :roll_eyes:ben 3 kilo verdim. Bunnan onceki 2 hamilelikdede kilo almadim aksine verdim

88kiloyla hamile kaldim şimdi 84 800 , 85 falan oluyorum.yarin 21 haftalik olucaz.kilo vermem normalmi?:roll_eyes:

Evet canım bulantı zamanında verdiğim kiloları geri aldım :joy:

İlk 4 5 ayda bende vermiştim. Sonra arayı kapatmıştım :smiling_face::smiling_face:bulantı iştahsızlık vb normal ama doktorunuzun fikride önemli. Şuan 36 yım 17 kg almışım. Sıkıntı yok çok ağırlaşmadım.

18 haftalıgım 3 kilo aldım bende benim bünyemde kilo almaya müsait boyumda kısa hemen belli oluyor herşey yakında top gibi olurum

1 2 hafta geri olması o kadar önemli değil bazen ölçümden ölçüme bile fark ediyor. Gerçekten gerideyse bile sonradan yakalıyor bebek haftasını. Sen sağlıklı beslenmene dikkat edeceksin. Protein vitamin ağırlıklı besleneceksin gerisi takdiri ilahi

Ne güzel 29+0 +13 ile devam :sob:

1. Haftadayim 78 ile başladım şu an 83 kiloyum 5 kilo almışım zaten 3500 gramı çocuğun geri kalanı da sudur diye düşündüm demek ki hiç almamışım bunun da sebebini beslenmeye bağlıyorum bende şeker cuktigi icin hamileligim boyunca poğaça simit beyaz ekmek baklava tarzı hamur işi ağzıma koymadim. Bunun yanında zetinyagli ve az tuzlu besinler tükettim günde 3 litre su içtim daha çok ara ogunlerde ceviz badem hurma yoğurt kuru incir yedim her gün mutlaka 2 öğün yoğurt ya da süt tukettim her savah 1 adet haslanmis yukurta tükettim daha çok balık tavuk tükettim kızartma tarzı yağlı yiyecekler yerine patatesi fırında koyup tükettim günde muz elma gibi meyveleri yoğurtla birlikte yedim yanibdaha çok kendime kilo aldırıcı değil de çocuğa kilo aldırıcı besinler tukettim.