Kasım anneleri durumlar nasıl

Bende şimdi çıktım hastaneden herşey yolundaymis çok şükür, doktor olumsuz şeyleri okuma diyor, müzik dinle, kitap oku bebeğine günlük yaz falan diyor…Bu bizim bebeği sevmemiz sahiplenmemizle ilgili değilmiş sadece bebeğe eziyet ediyorsunuz diyor, kendini değiştir dedi kısaca …İlk olduğu için çok tecrübesiziz inşallah bunu atlatırız

2 Beğeni

Gaz sancısı çok berbat bir şey ya gece uykundan bile uyandırıyor

1 Beğeni

Canım ilki ikincisi üçüncüsü yok bence .Annelik içgüdüsü işte .Benim 2.arada kayıplarım da olunca ilk gebeliğimde hangi endişeleri yaşadıysam yine onları yaşıyorum.Valla bende diyorum haftaya gitsem mi başka Dr a :sweat_smile:

Kesinlikle uyku yok uyuduğum zaman şükür diyorum birde 2 hamileliğim bu 1 de hiç birşey yaşamamisim bilmiyorum ya da hatırlamıyorum hiç birşey ama bu çok kötü geçiyorr çok çok :pensive::smiling_face:

1 Beğeni

Kıyamam yaa düzelir inşallah :pray:t2:

1 Beğeni

Umarimmm hepimiz için Sağlıklı güzel dilekler … Rabbim isteyen herkese nasip etsinn… :palms_up_together::palms_up_together::pray::smiling_face_with_three_hearts::cherry_blossom:

2 Beğeni

Amin inşallah canımmm biran önce doğsunlar diye dört gözle bekliyoruz :grinning::grinning::grinning:

Bizde şimdi merak çok anlamadım 2 .ci ama sanki dediğim gibi 1 boş yaşamışız bostan kastım yani bilmeden utanarak yaşamışız saklayarak çok tuhaf :face_with_hand_over_mouth: gülüyoruz ev sakinleriyle hayaller kurup dalga geçiyoruz birbirimizle :joy::joy:

1 Beğeni

:grinning::grinning: kıyamam yaa haklısın valla şu anki zaman öyle değil valla her şeyi ulu orta yaşamaya bayılıyoruz :grinning::grinning::grinning: en güzeli de o ya sevincimizi dibine kadar yaşamak :heart_eyes::pregnant_woman:

1 Beğeni

Kesinlikle öyle valla abartmadan tadında güzel yaşamak :face_with_hand_over_mouth::shushing_face::joy::smiling_face_with_three_hearts::pray:

1 Beğeni

Mide bulantim baya kaybolmuş bu hafta 14 e girdikten beri tekrardan başladı sizde ne durum mide bulantısı ara ara kaybolup yeniden ortaya çıkan mide bulantılarıniz varmı ?

Benim de 12+5 bitti sanırım bulantılar

Bizimde bugün randevumuz vardı ikili testin sonucu çıkmış çok şükür güzel konuştu doktor hiçbir sorun yok gayet sağlıklı dedi.Bende kendime stres yapıyordum çoğu kişinin ikili testi kötü çıkıyormuş burda da öyle denilen çok kişi vardı. Sonuçlar kesin olmasada insan üzülüyor ne yapalım zaten birşeylere üzülmek için bahane üretiyoruz bizde tek sıkıntı enfeksiyonun kendini tekrar etmesi idrar tahlili aldı çıkınca gidicem bakalım

1 Beğeni

Bizde 14. Haftalık olduk bugün Dediğin gibi kusmalar ara ara hafifliyor ama sonra tekrar başlıyor bende çoğunlukla mide yanması oluyor ve sabahları sarı su atıyorum hala

Aynı bende sabahları sarı su kusuyorum onu atınca rahatlio midem çok kötü oda ya :pleading_face:

Bende geçen salı yaptırdım bugün sonucu çıktı çok şükür temiz çıktı ama özelde yaptırdım devlette neden uzun ki sonuçta aynı test anlamadım allahın izniyle sizinde temiz çıkar inşallah

Bende devlette yaptırdım Bana 10 gün sonra çıkar demişlerdi 4-5 gün sonra çıktı size çok uzun demişler sistemden takip edin çıkınca gidersiniz

Evet canım atana kadar elim ayağım titriyor yemek kusunca o kadar kötü olmuyorum o sarı su çok kötü ya inşallah en yakın zamanda geçer :palms_up_together:

Nerden takip edebilirim peki bir hafta oldu ben yaptıralı

Merhaba canım e nabız ından kontrol edebilirsin banada 10 günde çıkar dedi 4 günde çıktı