Kasım anneleri durumlar nasıl

Merhaba kızlar güncel durumlar nasıl ?

1 Beğeni

14+2 olduk çok şükür, iştahsızlık devam ediyor herşeyi yiyemiyorum bazı yiyecekleri görünce midem kalkıyor, şimdiye kadar 2 defa kustum…çabuk yoruluyorum, çok sık lavaboya gidiyorum artık geceleri de kalkıyorum 2 defa nerdeyse…cinsiyetimiz kız bu arada … hamileliğin başından beri eksi ve tuzlu yiyordum hala midem tatlıyı kabul etmiyor…temel eşyalarini aldım bebeğin, beşik, yatak, bebek arabası, yenidoğan setleri vs …simdi bile zorlanıyorum alışverişte son haftalara bırakmak istemedim gönlümce aldım çoğu şeyi :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

iyi yapmışsın canım :blush:Ben de 13+3 oldum.ya bulantı falan kesilince göğüslerim de ki hassasiyette gitti bazen kendimi hamile değilmişim gibi hissediyorum .Bu da tedirginlik yapıyor bende.Eşim de sen kendine niye böyle yapıyorsun herşey yolundayken diyor.Ama ilk haftalar sıkıntı yaşadığım için belki de …En son muayeneyem 8 mayıstaydı bir sonra ki 7 haziran daha çok var :face_with_diagonal_mouth:

3 Beğeni

15+1 deyiz aşırı acıkıyorum normalde de iştahlı bir insanım kusmalarım kesildikten sonra daha da arttı karnım baya büyüdü 6 aylık gibi duruyorum​:smile:insülin kullanıyorum günde 6 kere şekere takibi sonra insülin vurmak yoruyor doktor sürekli kontrole çağırıyor aracımız yok otobüsler de helak oluyorum sağlıklı olsun da bebişim idare edicem artık

3 Beğeni

Benimde 6 hazirandi galiba…çok şükür semptomlar azalmış benimde göğus hassasiyetim yok…Biraz hafta ilerleyince ama kafam rahatladı gibi sanki hissdiyorjm Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin o ilk başlarda ki panik havası sanki gitti bende

3 Beğeni

Amin :palms_up_together:Belki haftaya bir gün öyle ara muayeneye giderim bende kafam rahat etsin diye

2 Beğeni

Git kesin içine dert olana kadar boşver :smiling_face_with_three_hearts::slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Çok uyukluyorum bu aralar ya sizdede böylemi?

Benimde tam aksine uykum azaldı geceleri özellikle uyanamıyorum gün içinde zombi gibi geziyorum hep uzanmak istiyorum

2 Beğeni

Bizde 12+4 olduk dün cinsiyet için kıza benziyor ama alışveriş yapma dedi iki hafta sonra tekrar gidicem bakalım

1 Beğeni

Ay maşallah erkenden öğrenmişsin cinsiyeti belirtilerimiz aynı gibi bende sadece kusma olmadı mide bulantısı vs bende tatlı öyle istemiyor canım zorla yiyorum o da şeker dengelensin diye bana da tahmini kız gibi dedi ama bakalım ay sonu gideceğim o zaman da 17 haftalık oluruz inşallah netleşir :cherry_blossom::pray:t2:

1 Beğeni

İnşallah canım, Allah gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Aminnnn inşallah canım. Senin nasıl erkenden netleşti?

1 Beğeni

Ben fetal DNA testi yaptırmıştım, taramalara girmiyorum temiz çıktı orda cinsiyette söyleniyor

1 Beğeni

13+2 deyiz hala kız hissediyorum kontrolüm 10 undan sonra hangi gün sıra bulursak artık…ben de tatlı isteği hala yok onceleri ekşi isterdim şuan ona karşı da istek yok genel olarak pek bişey yemiyorum insülin direnci olduğu için diyet yapıyorum onda ne yazarsa yemeye çalışıyorum ama meyve konusunda kendimi durduramıyorm özellikle karpuz üzüm şeftali gibi yememin yasak olduğu şeyleri​:face_with_peeking_eye::sweat_smile:

2 Beğeni

Ne kadara yaptırdınız acaba?

1 Beğeni

Fetal sonucunuz ne zaman geldi? Bende yaptırdım bir hafta oldu ama hala sonuç gelmedi çok merak ediyorum

1 Beğeni

10 bine yaptirdim Ankara intergen de

Sonuç 10 günde çıktı benim inşallah sizinde temiz çıkar bende meraktan yerimde duramiyordum arayin labaratuvari hizlandirabiliyorlar

2 Beğeni

Kuzum benimde oğlum olacakmış bugün kesin inandım bende :sweat_smile:

2 Beğeni