Kalca ağrısı

Merhaba kızlar 37 haftalik hamileyim sag kalcam biranda ağrımaya başladı uykudan uyandirdi beni saga sola cok zor dönüyorum sag kalcamn ortasi agriyor bunu yasayan varmi?

1 Beğeni

Normaldir benimde öyle bende 36+5 canım

32+2 yim saga yatsam sag kalcam sola yatsam sol kalcam öldürüyo benı agrıdan uykudan uyandırıyo

Napicaz boyle bilmiyorum ya bnm dun basladi ama o agri sabaha kadar kıvrandirdi beni

Benım bır haftaya yakın var nerdeyse sankı böyle penecilin ıgne yemısımde agrıyo gbı oluyo sızınkıde oylemı

Evet cnm batma seklinde agri kipirdatmiyorda saga sola okadar ağrıyor inşallah bi aksam rahat uyuruz

Insallah ben agrıya bıraz daha razıyım bulantım hıc gecmedı :pensive:

Bulantin cok surmus canm ya neden bu kadar sürmüş doktorunla gorustun mu hic

Evet hergün hala seruma gidiyorum hıc bıtmedı doguma kadarda bıtmıycek galıba canım cok çektim halada cekıyorum doktorda bazılarında doguma kdr devam eder dıyo baska bısey demıyo zaten. Bogazıma baskı oluyo degısık bır his sonra öğürüp kusturuyo cok yoruldm ama cok​:pensive:

Allah yardmcin olsun canm ya cok zor gercekten kolay degl bnde ilk 3 ay cok cektim ama sonra duzeldi o bitiyor baska bisey basliyor hamilelik mecbur dayaniyoruz neyse ki az kaldi :smiling_face:

Senınkı bıtmek uzere masallah kuzum. Benım daha bes altı haftam var doktorum zaten boyle bulantı devam ettıgı ıcın 36. Haftanın sonunda alıcak 37 ye girer girmez ınsallah günler gecmıyo geceleri uyku yok gündüzleri bulantı cok klımanın karsısından kalkamıyorum bıran önce dogsunda dıyorum sezeryan acısına razıyım dıyorum artık bulantıdan dolayı.

Rabbim sana da şifalar versin canm inşallah en tez zananda iyi olursun mide bulantisi en nefret ettiğim sey cok zordur inşallah doguma kadar surmez en kisa zamanda kendiliginden gecer gider. Malesef bnde oyleym gece hic uyku uyuyamiyorum ya cok sicak donemiyorum insallah bnmki de 40 i beklemez

Amin ınsallah canım hepımıze ınsallah. Bu gece benıde korkuttular bu halk arasında al basmamı ne dıyolar eşimin kılıgında geldı dua falan okutmadı bana nası bagırdım eşim sarılınca burdayım dıyınce yok oldu cok korktm cok

Tovbe bismillah Allah korusun canm ya sen yatarken naz felak ayatel kursi oku bol bol cok gecms olsun bende hic olmadi oyle sey ama gecen aksam bende rutamda 3 harfli gordum sonra cok sukur bifaoyle bisey gormedm

Bende de ılk defa oldu eşimde bende hep okuruz uyumadan önce ama anlamadım baya korktm biran önce dogursaydık cok zor gecıyo bulantı ztn bırakmıyo yakamı sabahta inanılmaz midem agrıdı allah yardımcımız olsun ınsallah canım benım sagol

Basucunda kuran bulundur canim ayetel kursi cevsen yak

1 Beğeni

Anladm canm korkma bir kere oldu diye hep olacak degil sen duani et uyu canm Senn ilk gebelik mi canm cinsiyeti kiz mi kizlarda daha cok bulanti olur derler ama

Bas ucumda cevsenımde var odada kuran da var canım ama işte genede korkuttular bidaha olmaz ınsallah​:pensive:

İlk gebelıgım erkek oyle duydum bende kız bulandırır dıye ama benımkı erkek erkek hamılelıgı daha agır gecer demıstı doktorum

Maşallah canm erkek bebiste bu kadar bulanti ilj defa duydum ama olabilir her beden farkli sonucta