K.rengi akıntı sancı

Bugün tuvalete aralıklarla gittim 3’ünde peceteyle sildigimde kahverengi sümüksü akıntılar geldi ve adet ağrısı gibi ağrım var sizce endiselenmeli miyim

Kac haftalik hamilesiniz 17 haftada once kirmuzi sonea kahverengi akintim oldu yogun bir sekilde doktorara gittim progestan verdi ihmal etmeyin bi gidin isterseniz

Canım kaç haftalık gebelik var ve herhangi bir tehlike var mıydı?

10+6 herhangi bir tehlikeli durum yoktu daha 2 gün önce doktor kontrolündeydik

Doktora gitmen gerekiyor canım. Riskli dönemlerdesin ihmal etme herhangi bir sıkıntı varsa erkenden müdahale edilir. Bu durum normal değil

Hamile olduğumu öğrendiğim den beri kanama ve bu kahverengi leke mevcut sürekli yatıyorum düşük tehlikem devam ediyor. Bazen kanama çoğalıyor hfmen gidiyorum serum ve iğne ile müdahale ediyorlar. 15+3 haftalık hamileyim. Kahverengi leke şu demek oluyor içerde ki kanamanın beklemesin den kaynaklı dışarıya çıkan kanın rengi değişiyor. Bu kanama bazen çok tehlikeli bazen işe dediğim gibi bir kalıntı sadece ama bunu gitmeden varsayım ile öğrenmeyiz bir doktorun görüp karar vermesi lazım.

Durumunuz nasıl?

Bende geçen hafta yaşadım bu durumu iki gün lekelenmem oldu ciddiye almadım üçüncü gün yoğun kanamam oldu hemen gittim iki gün yatış verdiler beş gün yoğun kanamam devam etti bı hafta sonra tekrar lekelenmeye döndü hala lekelenmem devam ediyo evde dinleniyorum ihmal etme nolur ne olmaz benimde içeride kanama alanım varmis yoğun böyle böyle atacakmisim​:pensive:

Buranın doktorlariyla konuşmak imkansız gibi. Sıfır ilgi alaka derdini söylüyorsun sana bir açıklama bile yapmıyorlar doktora gittim ultrasonda baktı akıntımı söyledim hemşireye ilaç söyledi düşük ilacı bu kadar neyim oldugunu bile öğrenemedim ilcai kullanıyorum ama bugün yine akıntım oldu ne yapsam bilmiyorum

Doktoru değiştir canım bende bugün kontrole gittim risk devam ediyo kese etrafında kanama devam ediyo lekelenmem de devam ediyo haliyle mucize yaşaması dedi ilaçla tedaviye devam edicem evde dinlenmeye devam sende kendini çok yorma abi hareketlerden kacin bende devlete gidiyorum ama iyi bı doktor bulmak çok önemli :palms_up_together::four_leaf_clover: