İstanbul avrupa yakası özel hastane önerisi

Merhaba hanımlar avrupa yakası Eyüp Kağıthane yakınlarında önerebileceğiniz hastane veya doktor var mı doğum yaklastıkça korkularım başladı :((

Kac haftaliksin ve neden ozellikle özel hastahane.?

27 haftalık oldum çok şükür :pray:t2:ne bileyim herkes ilk doğum diye özeli öneriyor devlette biraz ters davranıyorlar ya hani bende tecrübesiz o yüzden

Gaziosmanpaşa kadın sağlığı merkezi ahmet vehbi koca öneririm 33+4 üm en basindan oraya gidiyorum cok memnunum​:hibiscus: dogumlari beşyüzevler şafak hastanesinde yaptiriyor orayla anlaşmalı

Baltalimanındaki doktor da o hocayı önerdi ama eşim erkek doktor istemiyor o yüzden çok kararsızım

Her ozel bir degildir tabiki ama benim 2.gebeligim ikiside tup bebekti ve ilk tup bebekte transferi yapan doktora takibini yaptirdim ilk gun haric dinlenme yatma rutin gunlerine debvam et hatta stresi azaltmak icin hafif sporlar yap filan demisti 12haftayi gorememistik 2.ye transfer yaptirdim bu defa takip kısmını devlete yaptiriyorum 30haftalik olduk cok sukur… bana kalirsa ilki de doktorun yanlis yonlendirmesi yuzunden gitti onada tek aciklama özel hastahane yada klinik seni derdine derman olman gereken bir hasta olarak degil para basan makina gibi gordugu icin yanlis yonlendirip tedaviyi uzatiyolar bence tercih senin… gecenlerde leyla91 var 3. Dogumunu yapti özelde kadının canından can aldılar dogum hikayesini okusana

Öylemi tanıyor demek ki cok iyi cidden ben cok memnunum​:smiling_face_with_three_hearts: orasi bir klinik 3 tane kadin dogum doktoru var bir tanesi kadin ondanda cok memnun olan var arastir bir istersen​:hibiscus:

Doğum ücretleri ne kadar peki bilginiz var mı? Bide özel hastanelerde hemen sezeryan yapıp göndermenin peşindelermiş bende öyle olsun istemiyorum

Yaa çok teşekkür ederim :purple_heart: hemen araştırıcam gerçekten karar vermesi çok zor

Biz ahmet hocaya gecen ay sorduk 22 bin sezeryan dedi normal dogumu bilmiyorum 1 gece yatiriyor sezeryanda zaten aksi bir durum olmadigi takdirde

Sekreterinin numarasını almıstım zaten bayramdan sana bi randevu alayım o zaman çok teşekkür ederim :purple_heart:

Evet arastir canim zaten klinikte ahmet beyin kendisine ait cok iyiler anlayislilar cocuk doktoruda var kismet olursa bebegimide oraya goturcem cok iyi bir cocuk doktoru duydugum kadariyla

Ben Medistanbul hastanesinde doğum paketi aldım. Op. Dr. Emrah Kızıldağ doktorum, doğum ne zaman olursa olsun siz mi yaptırıcaksınız diye sorduğumda 13. Haftamın içinde tabi aksi bi durum olmadığı sürece gece gündüz haftaiçi haftasonu ben olucam dedi. Gelen hastalarımın %90 ı sezeryan istiyo çok üzülüyorum dedi. Ben hiç kesi bile atmadan doğum yaptırıyorum, elimden geldiğince yardımcı oluyorum size dedi. Benle pazarlık yapıyolar gelip daha doğuma çok varken dedi. Ben normal istiyorum tabi Allah ne nasip eder bilemiyorum ama hayırlısı olsun diyelim herkes için. Hastane Sultangazi de size ne kadar yakındır uzaktı bilemiyorum bi avm ile bitişik bir yapı o yüzden birçok ihtiyaca da çok yakın düşünürseniz bir araştırın derim. Doktorumuz çok iyi gerçekten ben hiç 2 li 3 lü 4 lü testlere girmeden direk nift test önerdi içimde şüphe kalmasın diye onu yaptırdım 10+3de 12 de de sonucu tertemiz çıktı çok şükür cinsiyetini de öğrendik testin sonucunda. Sizde önerilen doktorları araştırıp size en uygun geleni uygularsınız. Hayırlı sağlıklı doğumlarımız olsun inşallah :palms_up_together:t2:

Evet doğum paketi de mantıklı ama onu doğumdan önce mi yaptırmak gerekiyordu. Ben şuan 27.haftamdaym

Ben ilk muayenemi 5+3 de yaptırdım doğum paketimi de 6 haftalıkken aldım genelde gebeliğin başında almak daha mantıklı çünkü 10 muayene + 10 kontrol olyoo pakette siz şuan alsanız o muayeneleri bitiremezsiniz ya 2 haftada bir gitmeniz lazım ya haftada bir siz sadece doğum için görüşüp fiyat alabilirsiniz şuan için bence ben nisanda aldığımda paket 60 bindi şuan 80 90 olmuştur diye tahmin ediyorum çünkü mayıs başında falan da 70 75 e alan hastalar oldu fiyat sabit gitmiyo malesef doğum için fiyat alsanız da şuan doğuracağınız vakitte fiyat değişebilir