İşim önerisi alırım bayanlar

Kız çocuğuna hamile olan hanımlar bebişlerinize ne işim koyacaksınız belki fikir olur bana

Aybüke Asya iki isim koyacagim inşallah :bouquet:senin aklinda var mi bisiler

Şuan aklımda Asel var ama değişirmi ilerde bilmiyorum :smiling_face_with_three_hearts:

Mercan :four_leaf_clover: koyacağım ben inşallah :palms_up_together::heart_eyes:

1 Beğeni

Bizde Gökçe koyacağız inşallah sadece 2.isimde net değilim yanına Duru da gelebilir tek Gökçe de kalabilir şu an net değilim :hugs:

Asel mira da guzel bu sekilde iki isimde guzel

1 Beğeni

Fatıma Zehra :heart_eyes:

2 Beğeni

Mihra düşünüyorum Rabbim nasip ederse insallah

2 Beğeni

Bizde Zümra ismini vermek istiyoruz kızımıza nasip olursa

1 Beğeni

Ben zeynep sare ismini çok istiyorum ama eşim biraz karşı çıkıyor bakalım ikna edebilecekmiyim ben koyacağım ismini diyor dedim onayımdan geçsin yeter​:smile:

1 Beğeni

Bizimki Beril olucak

Bnimde gokce miray olack

Çok güzel ismi hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olsun inşallah

1 Beğeni

Cümlemizin inşallah

@saridase37 merhaba aramıza hoş geldiniz :bouquet: ismi kulağa çok hoş geliyor :hugs:

Aybüke yada Gökçe düşünüyorum aslında iki isim istiyorum ama aybüke yada gökçenin yanına yakışan bi isim bulamadım bana da ikinci isim önerirmisin​:smiling_face_with_three_hearts:

Bizde Gökçe düşünüyoruz ama yanına 2.isim uymuyor net olamadık o yüzden Duru olsa mı diyorum bazen 2.isim olarak bilemiyorum.Gökçe Umay da güzel olabilir bizim ailede Umay var o yüzden biz koyamayacağız

Biz de elif zümra koyacagiz Allah nasip ederse

1 Beğeni

Bade olabilir

Allah nasip ederse Nur Sena koyacağız :palms_up_together::smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni