İkili test

Merhaba ikili test hakkında ne düşünüyorsunuz bugün dr yaptırmam gerektiğini zorunlu olduğunu söyledi ama benm üçüncü gebeliğim ve ilk ikisinde yaptırmadım yaptırmakta istemiyorum size de zorunlu dendi mi

Hayır istege bagı bende perşembe yaptrcam

1 Like

Evet bende isteğe bağlı biliyorum ama dr resmen yaptırmazsan başka hastaneye git senin hekim seçme hakkın varsa benmde hasta seçme hakkım var dedi şok oldum Sonuçta eğer bir sorun varsada zaten anne karnında tedavisi yok kaldı ki yanılma payı da yüksek bir test eğer çocuğumda sorun varsa bile asla aldırma taraftarı değilim sonuçta herkes birer engelli adayı nasl yaşayan çocuklarımda ileride herhangi bir engel söz konusu olursa bağrıma basıcaksam karnımdaki içinde geçerli bu
Çevremde sonuç pozitif istersen aldır denilen bebekler doğduğunda gayet sağlıklıydı hamileyken bu strese girmeye üzülmeye gerek var mı yani

1 Like

Tabiki de yok canım doktorunu degiiştirmeni tavsiye ederim söz konusu bile olamaz bana istiyormusun diye sordular ben diger cocuklarımda yaptırdıgım için kabul ettim

1 Like

Yarına başka bi dr randevu aldım zaten ama yinede emin olmak için sormak istedim böyle direten dr var mı merak ettim açıkçası

1 Like

Anladım canım saglıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Amin teşekkür ederim inş herkes sağlıkla alır bebeğini kucağına

1 Like