İkili test

İkili test yaptıran ve genoks testi yaptıran var mı? İkili test sonucum çıktı ama e nabız da göremiyorum nasıl bakabilirim ?

E nabızdan sadece çıktısını görebilirsin hastaneye gidip kağıdı alman gerekiyor

İkili yaptırdım kuzum e nabiza kanlar düşüyor sadece asıl önemli olan grafik doktorun onu yorumlar benimki riskli çıktı ilerisini yaptırmadım detaylı yaptircam allahdan ümit kesilmez inşallah senin sorunsuz çıkar

Benimde orta riskte çıktı ama genoks testi istedi onu da yaptırdım şuan sonuçlarını bekliyorum canım

İnşallah canım

Ben yaptırmayı düşünmüyorum

Genoks bunu duymamistim canım fetal ambiyosentez tamamda buda kandan mi bakılıyor inşallah temiz gelir yaş kaç risk mi var

Kandan bakılıyor yaş 25 ama tam olarak bişi demiyorlar ikili testten sonra bu testi yaptılar 5 yada 7 güne çıkar dediler şunucunu bekliyoz artık

Güzel sonuçlar alırsın inşallah canım

İnşallah canım

İkili tarama yaptirdim ve bugun bu sonuclar geldi enabizdan. Anlayan varmi ne yapmam gerekiyor, bu kadar az olmasi normal mi ?

Canım öğrendin mi bişeyler

1 Beğeni

Arkadaslar bende 3 lu tarama riskli cikmisdi 2 li yapdiramddim cok korkmusdum amisyon sivi istediler bebeye bakmak icin kiyamadim yapdirmadim detayli ultrasonda normal cikdi ve suan 6 aylik kucagimda canim kizim sukurler olsun Allahima hic bi sey cikmadi

1 Beğeni

Evet sonuclarim ciktiginda doktorumla görüştüm, hastaneye gitmeme gerek kalmadigini, sonuclarimin cok dusuk risk gosterdigini soyledi. Korkulacak birsey yokmus normal kontrollerine geldiginde gorusuruz dedi.

Masallah, rabbim bize de sagliklica kucagimiza almayi nasip etsin inşallah. Cok sevindim adiniza :blush:

Tesekkur ederim can insallah salikla alirsiz kucaginiza

1 Beğeni