İkili test sonuçları için aynı doktora mı gitmek gerekiyor?

Devlet hastanesinde yaptırdım ikili testi ama şimdi aynı doktora randevu bulamıyorum. Test sonucuna testi yaptıran doktor mu bakar sadece? Başka doktora randevu alsam bakar mı?

Sonucu kendi takibinizi yapan doktorunza götüreceksnz ikili testi yapan doktora değil başka kadın dogumcuda bakar ama sağlıklı olmaz öncesinde sizi takip eden doktora götürmelsnz

1 Beğeni

Benim kendi doktorum yok, 13 haftamda doktora gittim o da test yaptırdı 15 günden önce randevu almama izin vermedi mhrs şimdi sürekli kontrol ediyorum ama testi yaptıran doktora randevu bulamıyorum

Düzenli olarak bir doktornz olması lazım neden yok her seferinde farklı doktora mi gidiyorsunz

Devlet polikliniklerinde ayda bir asistan değişiyor bu yüzden insanlar aynı doktoru bulamıyor, ya özel kısmına gideceksiniz ya da direk özel hastaneye giderseniz aynı doktora takipli olmuş olursunuz.

İlk gittiğimde 13 haftalık olmuştum ikili test yapıldı daha sonra mhrs 15 günden önce randevu aldırmadı bana şimdi aynı doktora randevu almaya çalışıyorum aynı doktora randevu bulamıyorum şu an 15inci haftamdayım, devlet hastanesi olduğu için genelde hangi doktoru bulursan ona gidersin

Özel kısmına dediğiniz özel muayenehanesi mi

1 Beğeni

Bazı hocalar belli ücret karşılığı üniversite hastanelerinde takip ederler dolayısıyla sürekli aynı hocaya gitmiş olursunuz

1 Beğeni

Benim gittiğim doktor sadece gittiğim hastanede çalışıyor

Hm anladım bende devlete gidiyorum ama doktorum sabit o yüzden sordum

İşte bende bundan sonra aynı doktora gitmek istiyorum ama randevu bulamadım, en azından sadece test sonucu için başka doktora gitsem bakar mı onu merak ediyorum

Bnce yapan doktora göster raandevusuzda sonuca bakması lazm. Bn farklı doktora gösterdim bni farklı yönlendirdi kendi doktorum ayrı yorumladı oyuzden bir kişiyle ilerleyin

Hastane biraz uzak olduğu için, hamileliğim de zor geçtiği için giderken çok kötü oluyorum randevusuz giderdem almazlarsa eli boş dönmek istemedim bu hafta bayramdan önce gitmeye çalışayım o zaman teşekkürler :cherry_blossom:

1 Beğeni

10 gün içinde sonuç göstermek için randevusuz gidebilirsiniz

1 Beğeni

Tamamdır, teşekkür ederim :cherry_blossom: