Haziran anneleri

Haziran anneleri kaç kişiyiz. Nasıl gidiyo

2 Likes

Siz nasılsınız ? :sun_with_face:

Benim de haziran allah izin verirse 4 bebegim olcak ama baya heycan var biraz zorluyo diyer hamileliklerime gore sizin nasil.gidiyor

1 Like

Benimde 14 haziran gösteriyor burada ilk hamileliğim

1 Like

İlk hamileliğim hem çok heyecanlı hem çok tedirginim ailemden uzakta olduğum için dahada tedirgin oluyorum galiba​:smiling_face_with_three_hearts::face_with_hand_over_mouth::pleading_face:

2 Likes

Haziranda inşallah kızımla kavuşucaz :smiling_face_with_three_hearts: suanlık hersey yolunda gidiyor tabıkı küçük sorunlar var ama onlarda o kadarlık olucak yine de rahat hamilelik geçirdiğimi söyleyebilirim

1 Like

Sizin ne gibi sorunlarınız oluyo arkadaşlar ben mide ekşimesinı bu aralar cok yaşiyorum

2 Likes

Elhamdülillah benim çok sıkıntım olmadı başından bu yana kusma mide bulantısı hiç yaşamadım şimdi arada midem yanıyor 29+4olduk oğlumla bakalım neler yaşacağız güzel şeyler yaşayalım sağsalim kucağımıza alalım hepimiz

1 Like

İyi gidiyor 13 Haziran da gözüküyor doğumum. Biraz yorucu ama tatlıs şeyler :anatomical_heart:

1 Like

Benim bacak ve kalça ağrısı çok fena şimdiden Daha 2 buçuk ay var . Gece uykusu yok bende. Sırt üstü asla yatamıyorum. Yan taraflara yatmaktan bacaklar ağrıyo sürekli bu arada benim de kızım olcak. Benim de 4. Gebeliğim. Diğerleri böyle zorlamadi. Bu zor geçiyor

1 Like

Merhaba benim de son tarih 3 temmuz ama 3.dogumum oldugu icin muhtemelen haziran annesi olacağim :blush: cunku iki kizimi da 38 39 haftada dogum yaptm

2 Likes

Bende de 18 Haziran gözüküyor doğumum 33+4 um şuan kızım olucak her şey tam da benim bir kaç eksiğim var ve bebek arabası almadım onun haricinde inşallah her şey tam :cherry_blossom: sağlıkla kucağıma almak nasip olur inşallah… İnşallah sizinde :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Haziran 25 de de benim oğlum geliyor zaman geçsin istiyorum resmen uzak yoldan çok sevdiğim biri gelecekmişte zaman hiç geçmiyormuş gibi hissediyorum :joy:

2 Likes

26 sinda da benim oglum geliyor cok heyecanlıyım :sweat_smile::face_with_peeking_eye::smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

Hepimizin arasında 1_2 gün fark var aynı hafta dogurucaz galiba. Sağlıkla gelsinler. Hepimize hayırlı evlat olsunlar. Bizi de onlara hayırlı anne eylesin Rabbim :palms_up_together:t2:

1 Like

8 haziran İDİL imize kavuşacağız inşallah :heart::heart:

1 Like

Haziranın 21 den sonra doğumum.Daha tarih belli değil.Cok heyecanlıyım :smiling_face:Bebisimde çıkmak için can atıyor.Hic durmuyor maşallah.

1 Like

Benim 18 Haziran ama sanki daha erken gelicekmis gibi hissediyorum hep bu sizde de oluyor mu yoksa sadece bana mı geliyorlar :joy:

Yoo bana da öyle geliyor .Acayip kipirdak bir kızım var çünkü . Etrafımda öyle söylüyor :roll_eyes: nasip bakalım.

Benimde çok hareketli ya yeri daralmış bizimkilerin herhalde :joy: sağlıkla kucağımıza alalım inşallah :revolving_hearts: