Hayıt otu kullanan var mı?

Hayıt otu kullanıp hamile kalan varmı? Sogan suyunu denemiştim o ay hamile kaldım tekrar denicem onu ama araştırırken hayıt otu ve civan perçemini duydum kullanan varmı?

Ben denemistim baya oldu bir ise yaramadi otunu da aldim cay gibi ictim hayit ve civan percemi ozunu de aldim yaramadi 2 bucuk 3 sene sonra kendiliginden hamile kaldim :blush:

1 Beğeni

Ben 3ay önce kürtaj oldum tekrar istiyorum zamanını bekliyor eminim ama çok istiyorum adetime 3 gün falan varken belirtiler yaşayınca kaset testlerden aldım yaptım tek çizgi işimi hallettim 10 dk sonra çift çizgi bi tanr daha aldım test onda çıkmadı bir kaç gün daha bekledim yaptım yine çizgi oldu aklımla oynuyo resmen testler kan verdim yok bebek

Cok gecmis olsun psikolojik olarak seni yipratmis bende 2 olmuyordu bende aktardan almistim pcos vardi tup bebek haric hepsini denedik olmadi zamana biraktik zamani gelince oldu cok dusunme bolca dua et Rabbim hayirlisiyla versin ins

1 Beğeni

Trendyolda bir macun var isterseniz onun linkini veriyim gebe kalmak isteyenler kullanıyor ve yorumları çok iyi

1 Beğeni

Bir tane gördüm aslında bu ot falanda var içinde b12 vitaminler falan baya pahalıydı 1300 tlydi

Benim dediğim bu yorumlarına bir bak istersen herkes çok memnun

1 Beğeni

Hayıt macunu kullandım hamile kaldım

1 Beğeni

İkisinide kullandım faydası oldu

1 Beğeni

Bende hayıt otu sirkesi ve iki ayrı daha sirke kullandım bir süre. Kullananlar memnundu. Bende hamileyim ama ona mi bağlı bilemiyorum . Önemli olan sorun sizde mi esinizde mi onu kontrol etmek gerek bence. Eşime de vitamin aldık isteyenlere ismini paylasabilirim ondan sonra bebiş geldi bize . Arkadaşımda da aynı şey oldu

1 Beğeni

Nasıl kullandınız peki macun gibi olanı mı yoksa ot gibi olan kaynatılanımı

Ben gittim herhangi bi sorun yok dedi hormonlara bakıldı

Teşekkür ederim :cherry_blossom:

Macun olanı kullandım sabah akşam aç karna kullanılıyor bana biraz ağır geldi tadı sadece sabah yoğurda karıştırarak yiye bildim

2 Beğeni

Denicem bende :smiling_face: sabah soğan suyu içsem sonrasında macun yesem çokmu fazla gelir acaba

1 Beğeni

Dediğim macunla birlikte başka bir şey kullanmamanız gerekiyor özellikle kimyasal ilaç hiç olmayacak

1 Beğeni

Bizim aktarda gördüm hayıt otu macunu diye onu kullanıcam teşekkür ediyorum tavsiyeniz için

1 Beğeni

Rica ederim :cherry_blossom:

1 Beğeni