Hastaneye gidiyorum dua bekliyorum­čą╣

K─▒zlar do─čum belirtilerinden birini ya┼čad─▒m, galiba do─čum ba┼člad─▒ karn─▒m─▒ doyurup hastaneye gidece─čim. L├╝tfen bana dua eder misiniz sa─č salim kavu┼čal─▒m yavrumla kolay do─čum olsun in┼čallah amin amin aminnnÔÇő:face_holding_back_tears:

11 Likes

Allah yard─▒mc─▒n olsun. Kolay do─čum olur senin i├žin inwAllah. :bouquet:

3 Likes

Ne g├╝zel,iyi haberlerinizi bekliyoruz.:blush::heart: Sa─č salim kavu┼čunda gelin. Ma┼čAllah her g├╝n bir do─čuran annemiz oluyor ve bu beni ├žok mutlu ediyor.S─▒ra bizede geliyor yava┼čtan.:heart_eyes::tulip::palms_up_together:t2:

3 Likes

Oyyy sa─čl─▒kla gelsin in┼čallah, in┼čallah her ┼čey kolayl─▒kla olur, g├Âz a├ž─▒p kapay─▒ncaya kadar yavrunuzu kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒zÔÇő:heart:

4 Likes

Yaaa, ayn─▒ g├╝n do─čum yapacakm─▒┼č─▒z bir de :see_no_evil::grin: Sizin de do─čumunuz ├žok kolay ve g├╝zel ge├žer umar─▒m :pray:

Ben de karn─▒m─▒ doyurdum, e┼čim i┼čten sabah geldi─či i├žin biraz uyumas─▒n─▒ istedim. Onun da enerjik olmas─▒ laz─▒m sonu├žta :grin:

─░kindi vakti ge├žece─čiz biz de hastaneye. Dinleniyorum ┼čimdi evde :blush:

@Zozo

4 Likes

Hadi bakalim arkadasim busefer olacak Dualarimiz seninle

2 Likes

Hadii bakalimm bi annemim daha kavusuyor bebisine :heart_eyes::smiling_face: Allah yardimcin olsun kolay agrisiz acisiz bi dogum olsun insallah guzel haberlerini bekliyoruz :bouquet::bouquet:

2 Likes

Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun, in┼čallah kolay do─čum olur :smiling_face_with_three_hearts::star_struck:

2 Likes

Ay in┼čallah :star_struck: Sa─č salim dogurursun insallah :smiling_face: @Zozo

2 Likes

Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun. ─░n┼čallah sa─č salim anlat─▒rs─▒n─▒z

3 Likes

Saga salim kolaylikla do─čurun insallah :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

Bug├╝n iki do─čum hadi bakal─▒m sa─č salim al kuca─č─▒na Allah kolay ge├žirsin :two_hearts:

3 Likes