Hamile miyim?

Merhaba ben adetimden 18 gün geçti ve ben test yaptım testimde hamile çıkmadım ondan sonra az az siyah siyah böyle kan gibi geldi ama o kan geri kesildi şu an az az siyah siyah kan geliyor gebelik var mı yoksa renkliden mi kesiliyorum cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim

1 Beğeni

Testte çıkmaması normal olabilir, erken gebelik testleri genellikle adet gecikmesinden sonra yapılan testlerde sonuç veriyor. Adetinin gecikmesini bekleyip test yapmak daha mantıklı olacaktır bence.

1 Beğeni

Adetim 18 gün gecikti ben test yaptım o testi de gebelik çıkmadı ondan sonra baktım siyah siyah kanlar gelmeye başladı hani gebelik var mı yok mu şu anda adet oluyor mu olmuyor mu yoksa kesilecek misin hani adetten bunu anlamadım

Hmm ben yanlış anladım. Adetin 18 gündür gecikiyor ise gebelik testinde çoktan çıkmalıydı. Kan testi yaptırın bence. Evet hamile isen artık adet görmemen gerekir.

Korktum acaba adetten mi kesiliyorum diye anlayamadım kafam karıştı cevaplarınız için teşekkür ederim

Merhaba Mucize Anne’ye hoşgeldin :partying_face:

Canım bence bir acile gidip gebelik testi yaptırın içiniz rahat etsin en kesin sonuç kpan testinde çıkar hakkında hayırlısı olsun canım :two_hearts:

Teşekkür ederim

Valla benim de eskiden çok gelirdi siyah akıntı adetten sonra. Hatta sanki iç çamaşırıma siyah boya bulaşmış gibi.

Ama benim ilk adet günümde öyle geldi bugün 2 günüm hala devam ediyor kanama çoğalmak yerine öyle devam ediyor acaba kesilecek mi yoksa gebelik mi var anlamadım

Merhaba @Sevim0606 hoşgeldiniz​:bouquet: bence kadın doğum uzmanı ile görüşmelisiniz