Hamile karni 🙂

Kac haftada karniniz büyüdü :kissing_heart: Benim 11 haftalikta biraz büyümeye başladi

1 Beğeni

19da basladi 25te depara kalkti :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Beğeni

Maşallah

1 Beğeni

14 hafta olucaz yeni yeni büyüdüğünü hissediyorum

1 Beğeni

Herkeste değişiyor o ya benim 6+3 alt karnım belirgin çok sert eşim geçen gün karnında bir şey olduğu belli oluyor dokununca demişti mesela :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Benim göbeğim çok az var 26haftalık olduk gören herkes gebe olmadığımı söylüyor göbeğin yok yüzün güzelleşmiş çatlakların yok kızım olacak hayırlısıyla millet çoğu okadar geride kalmış ki kız annesinin yüzü böyle olmaz kötü hamilelik geçirir çok şükür kızım hiç bir şekilde annesini üzmedi

:grin::grin::grin: bende de oyle alt karnim sert benim de eşim oyle demişti

1 Beğeni

Milette bakma sen :blush::blush::blush: onlar oyle anca konusur sağlicakla kucağina almayi nasip etsin allahim herkese

1 Beğeni

Kilolu biri olduğum için 32. Haftaya kadar da belli olmadı 38 haftalığım hala hamile olduğumu bazen ben bile unutuyorum :joy: hiç yok bende

2 Beğeni

:smiley: yiaaaa bende uzuluyordum benim karnim niye buyumuyor içimiz geniş demek :grin::grin: dişa vurmuyor

2 Beğeni

Buda bize bir dezavantaj bence :smiling_face:

1 Beğeni

Amin cümlemize inşallah

1 Beğeni

Ben 10 haftalığım benimde göbüşüm cıktıı:face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

:blush: ayyy benim de karnim cikti ama benim ki düşük

İlk gebelikte karın daha geç belirgin oluyor benim 3. Gebeliğim 16+1 deyim bol giydigim için kimse anlamıyor ama evde karnım top gibi duruyo​:sweat_smile:

1 Beğeni

Şey gibide düşünebilirsiniz yeni aldiginiz balonu şişirmek biraz zor olur zaman alır ama önceden şişmiş balonu şişirmek daha kolay olur bende şimdi öyleyim daha kolay sisiyorum yani​:sweat_smile::face_with_peeking_eye:

Sanırım birazcık öyle :grin:

Ben de 10+3 üm ve göbeğim çıkmaya başladı

1 Beğeni

Hhahaa aynen

1 Beğeni

Yiaaaa cok guzel bi duygu bu :grinning::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::innocent::innocent::innocent: