Geç olur mu sizce

Kizlar merhaba detayli ultrason icin randevu pesinde kosuyordum ozel hastane biraz pahali oldugu icin butcem yoktu devletten zar zor 27 hazirana buldum suan 20+5 haftaligim 27 hazirana kadar gec olur mu sizce

Senin verdiğin tarihe göre 23 haftalık olmuş oluyorsun geç değil

1 Beğeni

Yok tam zamaninda olmuş oluyo genelde 22.haftadan sonra da bakiliyor

1 Beğeni

Teşekkür ederim peki karından bakiliyor degil mi

1 Beğeni

Teşekkür ederim cok sagolun

1 Beğeni

Bende daha gitmedim ancak burdaki arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla karından bakılıyor

1 Beğeni

Tamam cok sagolun

1 Beğeni

Rica ederim :blush:

Bende Temmuz ortasında yaptıracağım doktorum 22 ya da 23. haftada yapalım dedi. Geç olmuyor sizin içinde :hugs:

1 Beğeni

Cok teşekkür ediyorum

Merhaba canım bdnde bugün detaylı ultrasona gireceğim 20+1 haftalığım. Ama bebeğim de sorun olduğunu söylüyorlar o yüzden de 12 haftadan itibaren iki hafta ara ile perinotoloji bölümün de her gittiğim de detaylı ultrason yapılıyor. Benim doktorum 24 haftaya kadar yapılabilir demişti. Ve muayene karından yapılıyor… Lütfen dua edin bebeğime​:pleading_face: bugün iyi bir şeyler söylesinler

2 Beğeni

Rabbim inşallah hayırlısıyla hic bir dert tasa vermeden kucagina almayi nasip etsin bebeginde inşallah saglikla dogar butun duam sizinle …:heart::heart:

1 Beğeni

Allah razı olsun canım Allah bin kere razı olsun… Gerçekten de herşey bir yana sadece duaya ihtiyacım var. Zaten doğmaz doğsada yaşamaz dediler. Ama ben asla yavrumdan vazgeçmeyeceğim… Yaradan da rabbim yaşatan da rabbim… Rabbim hepimizin bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin :palms_up_together:t3: Hayırlı uzun ömürler versin yavrularımıza

1 Beğeni

Rabbim sifa versin inşallah butun duam senle​:white_heart:

1 Beğeni

Merhaba biz 27 haftayz şuan 21 haftada detaylı yaptırdık 24 haftaya kadar süresi var canım karından iç organlarına bakiliyor

1 Beğeni

Teşekkür ederim :white_heart::white_heart:

1 Beğeni