Geç döllenme

Kızlar be gebeliğimi 9 gündür öğrendim ama 59 ile. Adetim 3 gün gecikmişti ve kan testi vererek öğrendim acele ettiğimden 5 gün içinde 4 kan testi verdim sırasıyla 59 - 110- 160 aralarında en fazla 1.5 gün var ya da 1 gün var. Ama bana yavaş artıyor gibi geliyor yani geç döllenme olduğu için mi ? 1 hafta bekleme kararı aldık eşimle haftaya son kez kan testi verip hastaneye gidicez inşallah çok çok artar ama sizin bir fikriniz var mı ya da başına gelen ?

Merhaba Benim reglim 5 gün gecikti ve kan testinde 500 çıktı beta doktorum 2 günde bir arttığını söledi betanın fakat her gebelik aynı değil dedi geç döllenme olabilir dedi 2 gün sonra gittim betam 1780 çıktı zaten bir süre sonra beta seviyesi dururmuş . Kafanıza takmayın Allah büyüktür dualarım sizinle olucak

Benim de gec döllenme…ben 450 ile ogrendim adetim 4 gun gecikince test yaptim…benim gorumcemde cok acelecidir o da kız bebisini 50 ile ogrendi doktoru bile sasirdi daha sonra tekrar verdiginde 1000lere çıkmıştı.sizde 1 haftta vs bekleyin hızla artacaktir insallah​:innocent:gebeliginiz hayirli olsun allah saglikla kucaginiza almayi da nasip etsin

1 Beğeni

Amin inşallah çok sağolun umarım yükselir çünkü bu bekleyiş çok yorucu

Çok sağolun umarım sağlıklı bir gebeliğim olur :pray:t2:

Ben gecikmenin 3. Günü kan verdim hcg 2029.8 çıkmıştı sonraki gün doktora gittim vajinal ultrasonla bakıp keseyi gördük doktorum başka testler de yaptı o tahlilde yine 2029.8 di bir gün arayla kan vermiştim benimde yükselmedi üç gün önce kalp atışını dinledik her şey normal şu an hcg her gün değişmeyebilir yani bir hafta daha bekleyip vajinal baktırın bence kese görünür o zaman sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :pray: :blue_heart:

Benim adetimin üzerinden 5 gün geçmisti bhcgem 121 çıkmıştı iki gün sonra bhcg 324 cıkmıştı daha sonra bakılmadı hiç 8. Haftada bebeği de kalp atışlarını da duyduk benimde geç döllenmeydi o yüzden geç gördük sizde biraz daha bekleyin inşallah hayırlısıyla görürsünüz bebeğinizi

Bana umut oldunuz şuan Allah razı olsun sizden bekliyorum şuan 1 haftanın dolmasını :pray:t2::heart:

1 Beğeni

Baya yükselmiş sizinki 2 günde sonra nasıl sabrettiniz benim kafam da acaba dış gebelik mi kimyasal mı diye dönüp duruyor

Haftasonu araya girdi canım cuma günü ögrendim pazartesi gittik hastaneye o yüzden ama biraz daha bekleyip gitmek daha iyi çünkü bebek görünmeyince üzülüyor insan ben üç hafta üstüste gittim üçüncü haftada yeni duyduk kalp atışlarını o sırada varmı yokmu boş gebelik olabilir mi diye diye yiyorsun kendini