Gebelik var mı sizce

Adetime 3 gün var test yaptım sizce hamilelik var mı kızlar

2 Beğeni

Merhaba kan testi verin bence pozitif sonucunuz :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Evet var kan sonucuyla netleştirirsiniz hayirli olsun

3 Beğeni

Sadece çok kucük daha 3 haftalik civaridir

2 Beğeni

Ay inşallah ilk gebeliğimde kalbi durmuştu ikincisinde boş gebelik geçirdim bu sefer hayırlısıyla kucağıma almak nasip olur inşallah :smiling_face_with_three_hearts::palms_up_together:

3 Beğeni

Ne kadar geçti ustunden boş gebeliğinizin

2 Beğeni

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :pray::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Amin insaşşah sağ Salim alırsınız

2 Beğeni

İnşallah vardır 2 sefer kayıp yaşadım bu sefer biraz daha beklemek istiyorum pazartesi kan testi verip kesinleştiririm ona göre Doktorum ilaç kullanmam gerektiğini söylemişti bakalım nasipse bu sefer sağlıcakla gelsin eğer hamileysem​:smiling_face:

2 Beğeni

1 şubatta kürtaj olmuştum kesem gelişmediği için

Anladim en yakin tarihte doktor kontrolünde devam edin gebeliğe 2 kayip gebelikten sonra sıkı takibiniz gerekmektedir

2 Beğeni

Evet çok haklısınız doktorum da öyle söylemişti pazartesi kan verip kesinleşince direk doktorumla görüşürüm bu ay olmaz diye düşünerek test yapmıştım ama galiba miniğim bana süpriz yaptı

3 Beğeni

Sizi hatirladim konuşmuştuk sizinle kese gelişmediğine dair akliniza takilan bişey olursa yazabilirsiniz

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için tabi ki bi kesinleştireyim hamileliğimi allahın izniyle aklıma takılan bişey olursa yine sorarım​:smiling_face:

2 Beğeni

Var gibi görünüyor kan testi ile daha kesin olur :smiling_face: bende 6 şubatta kürtaj oldum boş keseden dolayı rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

2 Beğeni

Evet hatırlıyorum sizi konuşmuştuk benimde 2 kaybım var o yüzden bu sefer doktor takipli ilerleyeceğim eğer hamilelk varsa inşallah en hayırlı zamanda sağlıcağıyla bulsun miniklerimiz bizi :smiling_face_with_three_hearts: zor şeyler yaşadık ama allahın vardır bir bildiği inşallah Hayırlı haberlerimizi yazarız buraya bundan sonra :smiling_face:

2 Beğeni

Amin inşallah en kısa zamanda sağlıkla inşallah :cherry_blossom:

2 Beğeni