Erkek bebiş ismi

Slm kızla 26 haftalık oldu bebeğim isim konusunda çok kararsızım Muhammed Asaf koymak istiyordum ama kararsızım Burak ismide hoşuma gidiyor yanına uygun bir isim bulup sizce hangisini koysam fikir verir misiniz

Ben Muhammet Uras koycam :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Muhammed isminin kötü söz veya davranışta vebali var falan diyolar ondan kararsız kaldım bende

Bnde Mustafa ve Burak arasında kldim Mustafa bıraktım​:smiling_face:

Muhammed bırakabilirsin ama kimsennin bu isimle dalga geçmesini ve kotu soz söylemesine izin verme çünkü değerli bi isim​:smiling_face: tövbe estağfurullah isimi alarak terbiyesizlik yapma bile demen mekruh olur tabi günümüzde fazla umursamıyorlar ama eger ki bıraksaniz bile isminin hakkını versin inşallah meselaa bnde Mustafa bıraktım :smiling_face::mending_heart:

Burak düşünürseniz Eymen ismi de hoş olur yanında :smiling_face_with_three_hearts:

Evet aslında bencede tek isim ama eşim peygamberefendimizden dolayı istiyor bende diyorum kulağına oku kimlige yazmayalim bakalım ikna olmadı

Eymen eltimin oğlunun ismi

İlk oğlumun ismi Berat Efe bunuda Burak Ege düşündüm uyumlu oluyor ama kararsızım

2 Beğeni

Evett bence de iyii Burak Ege

1 Beğeni

Burak Efe olabilir

Benimki Muhammed Talha inşallah adıyla büyür balim

2 Beğeni

İlk oğlumun ismi Berat Efe

Bende mıraz tekin diyorum yani hamile kaldığımdan beri öyle ama çok karışan var mıraz mi çok saçma isim falan filan diyenler

O zaman Burak Ege olabilir hem birbirilerine de uygun olur

Ben daha önce duymadım Miraz ismini. Belki ilk duydukları için saçma diyor olabilirler. Ama güzel değişik bir isim benim hoşuma gitti. Bir de böyle durumda dışarıdaki sesleri hiç duymayın önemli olan eşinin ve senin içine sinmesi

1 Beğeni

İster istemez insanın morali bozuluyor ama koyucam kesin. Murat anlamına geliyor klasik olmasindan da değişik olmasını tercih ediyorum :sweat_smile:

Bosver moralini bozma hiç. Sen taşıyorsun sen bakacaksin senin çocuğun koy gitsin onlar da konuşsun :smiley: Murat isminden daha güzel duruyo Miraz :ok_hand::star_struck:

1 Beğeni

Hep bi hayalımdi bır oğlum olursa adını Burak Ege koyacağım diye :blush:Burak ismini çok sevıyorum

1 Beğeni