Enfeksiyon geçiren oldumu

19 haftalıkken crp değerimin 16 ya yükseldiğini öğrendim acilde karın ve kasık ağrısıyla gitmiştim yarın bi kadın doğum a görünmem gerekiyormuş aynı durumu yaşayan oldumu çok üzgünüm

2 Likes

Ne dedi doktorunuz ?

Benim 30 a kadar çıktı ama nedeni bulunamadı

Benim her zaman yükseliyor canım kanımda enflasyon var kronik hastalığımdan dolayı neredeyse hafta da 1 acil de serum takılıyor bebek var diye pek birşey yapamıyor daha geçen gün 2 serum yedim

Antibiyotik başladı:pensive:

1 Like

Düzenli kullanın ilacınızı. Çok geçmiş olsun :blush:

1 Like

16 çok yuksek demi 10ndan sonrası

Sanırım hamilelikte enfeksiyon geçirymeyen yoktur yükselen hormonlar sebep oluyormuş birde vücudumuz iki katı fazla çalışıyor bol bol su tüketin

2 Likes

Benimde 5aydir devam ediyor enfeksiyon çok fazla enfeksiyon ilacı kullandım geçmedi bir türlü 5 aydır sürekli antibiyotik alıyorum günde 4litre su içiyorum anlamıyorum niye geçmiyor bi türlü hamileliğim çok güzel geçiyor tek sıkıntım enfeksiyon onu bir türlü atlatamadım

1 Like

Benim değerim 75 çıkmıştı böbreklerime vurmuştu ağrısı hastanede yattım 3 gün öyle toparladım o zaman da 8-9 haftalikti

Aynı durumu yaşıyoruz hamileliğim iyi geçiyor ama hep bi tedirginim bi türlü düşmüyor

Canım herşeyin dozunda olanı güzeldir 4 litre su içmekte çok faydalı değil ama zaten aşırı olmadığı sürece hem kanda hem idararda hamilelik boyunca zaten enfeksiyon olabiliyor

Ben 23 haftaligim benim de 26 cikti değerim antibiyotik kullanıyorum yapacak bisey yok