Emzik öneri

Bebek alisverisinde cok kararsiz kaldim hangi emzik almaliyim süt sağma makinasi almali miyim

3 Beğeni

Emzik olarak Philips önerebilirim. Sağma makinesi de kesinlikle alınmalı. Lansinoh ya da Philips bakabilirsiniz

2 Beğeni

Ben emzik konusunda yanlış yapmıştım ilk bebeğimdi diye. İki tane silikon almıştım :person_facepalming: İkisinide emmedi. Sana önerim 3 tane emzik al. Biri silikon damaksız Biri kauçuk damaksız Biride damaklı emzik

Bizimki 5 tane emzikden sonra kauçuk emzik emdi.:person_facepalming:

2 Beğeni

Deva hanım merhaba, emzik kullanımı uzun süre olmaması gerekiyor. Bebeklerde gerektiğinden daha uzun süre emzik kullanımının başlıca zararları şu şekilde olduğu söyleniyor.Emzik kullanımı, kulak enfeksiyonuna yakalanma riskini arttırabilmektedir.Uzun süre emzik kullanan bir bebekte, diş problemleri ortaya çıkabilmektedir.Ki yenidoğan doğan döneminde emzik kullanmak meme reddine sebebiyet verebilir. Ben emziği philips markasından aldım, henüz süt sağma makinesi almadım. Göğüs ucu kremi de almanızı öneririm. Ben emziği ne olur ne olmaz diye uykuya geçişte belki gerekir diye aldım, ama alsamda genellikle kullandırmayacağım.

2 Beğeni

Ben de emzik olarak philips veriyorum ama alışmasın meme reddi yapmasın diye de bin takla atıyorum

3 Beğeni

Ben wee aldim anne göğüsü seklinde birde doguma yakin damagini alacağım bakalim hangisini tercih eder bende fazla vermiyorum uykuya dalinca aliyorum ağzından birde cok huysuzlandigi zaman veriyordum

1 Beğeni

Bu sekilde aldim

1 Beğeni

Bunun memesi nasıl yumuşakmı? Leyla

Evet Yumuşak

1 Beğeni

Kullandınız mı memnun musunuz

Maalesef Göktuğ paşa hiç birini almadı ne damak ne kiraz uçlu olanı :pensive: