Emzik öneri

Bir süre kaynatmaktan bıkıp bi suya tutan anneler var ama kaynatırsan mikropları ölür. Bebeğe mikrop bulaşmaz. İlk zamanlar mikroplara karşı savunmasız oluyorlar.
Ben elimden geldiğince kaynatıp vericem.
Mikrodalgada dezenfekte etme yöntemi de var. 1 dakikada oluyor. Ama bizim mikrodalga fırınımız yok.
Kimi emzik ve biberonlar bulaşık makinesinde yıkanabiliyormuş.
Ben kaynatmadan duramam. Şimdi bile biri çantasını yere koysun ıyy mikrop diyorum.

2 Beğeni

Trendyolda var ml bu emzikden?

1 Beğeni

eveet biberonlar var hele şüşeden onlar da çok pahalı

Var. Ben trendyola küstüm. Eskiden hep trendyoldan alışveriş yapardım. Trendyol kar yapmak için ürüne fazladan para ekliyor.

Philips avent karanlıkta parlayan emziği ilk trendyol’dan hediye olarak almıştım. Artık küstüm o uygulamaya

2 Beğeni

eveet hem fiyatlar pahalı hem kargo da var biz 2ci ürün seçiyoruz kargo bedava olması için hem türkiyede kargo hem azerbaycana geldiğinde kargo parası ödüyoruz 1 kilo ederse 60 tl

1 Beğeni

Amazon da geliyor mu?

eveet geliyor

Var əslində ama çox bahadı deye almamışdım mən.1 denesi 15_18 azn arasi olmalidi.Mən Wee baby damaqli olandan istifade elemisem.Yumusaqliqi yaxsidi

2 Beğeni

Iki ededi beli o qiymetedi teklisi 15-18 azn arasi.Mende almaq istemisdim ama baha olduquna gore ele wee baby almisam her ay deyişilir emzik onsuzda ele bahali almaq menasizdi mence

Philips Avent SCF376/11 Ultra Air Nighttime Emzik (0-6 ay+, 2’li paket) Amazon.com.tr

Hala 151 lira

Açıldı mı?

1 Beğeni

Bencede oyle.herkes.3,2 manatlıq olannan alır

1 Beğeni

Men wee babynin qutuda ikili olanindan alirdim,6 azne iki ededidi teki ise 4 azn
Ikili serf eleyir deye ele alirdim

1 Beğeni

@afrikanın_gelini54

Hangi marka aldınız daha önce tecrübe edinmiş annelerimiz hangisinden memnunsunuz ? Bide hangi ml kaç tane almak lazım baktım bazısı 0-6 ay bazısı 6-9 ay gibi yazıyordu

Sunlari aldim canim emzik difrax biberonda philips
Avent bu baslik yeni çıkmış meme ucu gibi yapmışlar

Kullanip kullanmamak da kendi tercihin tamamen.
Kullanmasanda elinde bulunsun.
Soyle bisey ekliycem disleri cikinca
Dikkat istirip kopartiyolar yutabilirler
Bu da iyi bi sonuc olmaz.
Dislerinin masallahi var.

2 Beğeni

Ben wee marka aldım emziği de biberonu da :smiling_face:tecrübe değil fiyatı daha uygundu öyle aldım :sweat_smile:

4 Beğeni

Bebeğin ilk emziği 0-3 ay olmali.ben bebeğime ikinci emziği hep 0-6 ay aldim 3 yasina kadar tutdu nerdeyse 0-6 numarayi.Her ay değişiyordum,mikrop yuvasi olduğunu dusunuyorum ben.0-6 dan buyuk tutmadi o numara orta olduğu için rahatsiz etmiyordu buyuyene kadar emzik kullandik uykidan uykuya ,evet geç oldu ama son 2 aydir artik vermiyorum ayiramiyordum.Diş Doktoru dişlerinin eğri çikacağini soyledi,damağinin seklini bozuyormus emzik.hiç bu kadar derinine dusunmemisdim.Ondan sonrada bir daha vermedim biraz zor oldu ama alişti.Ama unutmadi hala mavi emziiik diyor hatirladikca​:joy:

3 Beğeni

4 gönderi mevcut bir konuyla birleştirildi: Emzik kullanımı

10 gönderi yeni bir konuya bölündü: Hangi durumlarda emzik kullanıyorsunuz