Düşükten sonra hamilelik

Düşükten sonra adet görmeden hemen hamilelik yaşayan var mı aranızda? yada ne kadar zaman sonra tekrar hamile kaldınız? 2 kez düşük yaşadım o nedenle soruyorum benim geçtiğim yollardan geçenler varsa yazabilirseniz sevinirim :cherry_blossom:

Bende iki kez düşük yaptim.ilk hamileliğimden üç buçuk ay sonra ikinci hamileligim oldu.arada generik ve pıhtılaşma testi yaptırdım.pihtilasma cikti kanda.yedi ay aradan sonra hamile kaldım tekrar.hamilelik boyunca iğne kullandim.simdi çok şükür kucagima aldim saglicakla

1 Like

Ben ilk düşükten sonra genetik ve pıhtılaşma testi yaptırmıştım çok şükür bi sıkıntı çıkmadı. İlk düşükten 3 ay sonra tekrar hamile kalmıştım şubatın birinde düşük yaşadım tekrar. Bu sefer doktor pıhtılaşma gözükmesede ilaç yazıcam kullanman gerek dedi. Allah bağışlasın çok sevindim inşallah allah banada sağlıklıcakla bir bebek nasip eder neşe ve umut oldunuz bana iyi ki yazdınız​:smiling_face_with_three_hearts:

Amin insAllah.Allah razı olsun.Rabbim sizede en hayırlı vakitte kolayca, afiyetle,hayirla, sağlıkla nasip etsin.bende çok mutlu oldum​:smiling_face_with_three_hearts: yine sormak istediğiniz olursa ya da konuşmak isterseniz yazabilirsiniz

1 Like

Çok teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin kucağımız boş kalmasın sabrediyorum inşallah bi gün allah bizede nasip eder :smiling_face_with_three_hearts:

Aralık ayında düşük yaptım. 1 ay sonra adet oldum. haftaya cuma 3.kez kontrole gideceğim 2 ay acelen yoksa düşünme demişti o sürede doldu bakalım bu sefer ne diyecek

1 Like

İnşallah rabbim gönlündekini sana verir :innocent::palms_up_together:

1 Like

Geçmiş olsun canım Allah yaşatmasın bidaha. Banada doktorum 1 ay sonra tekrar deneyebilirsiniz ilk adet sonrası dedi ilk düşüğümde de öyle demişti. Bakalım bizim nasibimizde ne var allah izin verirse bir gün bizde bi evlat sahibi oluruz inşallah :cherry_blossom::palms_up_together:

Amin canım inşallah :smiling_face_with_three_hearts::cherry_blossom:

1 Like

Düşükten 1 ay sonra hamile kaldım düşük yaptım spral taktım spral takmama rağmen 1 ay sonra hamile kalmışım 3.5 aylık olmustu ve ben neden kanama görmüyorum diye hastaneye gittim doktor sen hamilesin kalp atışını dinletirdi ve 4 hafta sonra gel cinsiyetine bakalım dedi şuan Allah’a şükürler olsun 33+1 haftalık olduk

1 Like

Ben yaşadım onuda düşük yaptım canım biraz ara koymak gerekir canım doktorumda öyle dedi en az 6 ay arayla tekrar hamile kaldım şu an dört aylık çok şükür bir sıkıntı yok​:smiling_face_with_three_hearts::palms_up_together:

1 Like

Amin inşallah kimseye yaşatmasın Allah rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin hepimize :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like