Düşük tekrar hamileliğe engel mi

2 ay önce düşük yaptım bu ay çok istiyorum adetime 4 gün var erken gebelik testi yaptım negatif sonra bşr daha denemelimiyim düşükle alakası var mıdır

2 Beğeni

Düşükle alakası olduğunu düşünmüyorum aksine düşükten sonra tutunma orandi daha da artıyor demişti bir tane doktor

4 Beğeni

Alakası yok canım inşallah hamilesindir. Adetine daha 4 gün var adet olmazsan 2 gun sonra test yaparsın pozitif çıkar inşallah eğer ki çıkmazsa ümidini kesme və kan testi ver daha net belli olacaktır :heart:

1 Beğeni

Teşekkür ederim :pray:

2 Beğeni

Kesinlikle değil,benim de ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı. Doktoruma tekrar gebelik olur mu diye sormuştum hamile kalabiliyorsun sonuçta demişti ve 9 ay sonra kızıma hamile kaldım şimdi 3. yolda :hugs: ve çevremde bu durumu yaşayan çok insan var. Allah’tan ümit kesilmez,inşallah gönlünden ne geçerse o olsun :palms_up_together:t2:

2 Beğeni

Düşük ile ilgisi yok canım bekle âdetin geçtiği zaman bir test yaparsın olmadı kan testi yaparsın kendini stres yapma Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Adet gecikmesinden 5 gün sonra deneyin. Umarım güzel haberler alırsınız :blush:

Benimde düşük ve kimyasal gebeliklerim oldu şuan tekrar hamileyim engel asla değil zamanı gelmiş olsun önemli olan sağlıkla ilerlemesi hayırlısıyla o yüzden düşük kötü birşey de değil tekrarına nasip etsin Rabbim :palms_up_together:

3 Beğeni

Ben reglime iki gün kala öğrenmiştim umudunuzu yitirmeyin inşallah yeni yıl size müjdeli haberler ile gelir :bouquet:

1 Beğeni

İnşallah bende sabırsızlıkla bekliyorum düşük beni çok etkilemişti​:pray:

1 Beğeni

Yumurtalamaniz devam ediyo sekerim merak etme

Hayir canim Düsük Hamileliye Engel deyildi İnşallah tez bi zamanda Hamile kalirsin ve saglikla kucagina alirsin Sabrli ol biraz

Merak ettim sonuc ne oldu ve suan var mi bi bebiş :cherry_blossom:

Çok şükür şuan 12 haftalık :hugs:allah isteyen herkese versin

1 Beğeni

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin umarım maşallah :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom: