Doğum hızlandırma Tavsiyelerinizi alayım

Nasıl doğumu hızlandırırm geleceği yok bizimkinin ya :rofl:

3 Beğeni

35 hafta da gelmeye kalkti benimki de durdurdular doktor yat yerinden fazla kalkip hareket edip durma dedi 37 ye kadar yatiştayim sen plates yap otur kalk yap normal tuvalet kullan kendini yormucak egzersiz yap yürüyüş yap ev işi yap 4 ayak hareketi var kegel egzersizi var perine masaji yap bagdaş kurup otur en kötü plates topunda hopla sag sol ön arka yap

2 Beğeni

Deneyim bakalım :sweat_smile:

2 Beğeni

Hurma ye 6 tane flan günde ananas da diyorlar dene bakalım kac haftalıksınız

1 Beğeni

38 +3 onuda duymuştum ama denemedim bugünden başlayım bakalım

2 Beğeni

Ben düzenli plates kegel egzersizi yapiyordum erkenden gelmeye kalktı onları dene sen 40 haftaya kadar gelir herhalde erkekler geç gelio

1 Beğeni

Kız benimkide :slight_smile: ama çok sıkıldım derlerdi inanmazdım son ay geçmez diye geçmiyor cidden Hayrlısı bakalım

3 Beğeni

37 ye girsem de hareket edip evimin işini kendim yapayım diye bakıyorum ama gece hafif ağrılarım oluyor erken gelcek diye sitres oluyorum bende gün geçtikçe insan heyecanlanıyor nasıl gelicek nasil bişey dünyaya gelicek nasil anne olucam heycan sarıyor ya

2 Beğeni

Ahhh ben neler yapmıyorum gelsin diye perde asıyom çekyat kaldırıyorum ama yok​:rofl:

1 Beğeni

Onun yerine yerleri elinle sil kolu çalıştıran degil oturmalı squat gibi bacak legen kemigi esnetcek seyler yapmak gerekiyor agir da kaldirma canım ne olur ne olmaz yalancı sanci giriyor mu

1 Beğeni

2 Beğeni

Çok teşekkür ederimm

Evet o arada oluyor ama hemen geçiyor

1 Beğeni

1 Beğeni

Vakti var demekki sağlıklıca kucagina almayi nasip etsin rabbim

1 Beğeni

Merdiven in çık​:rofl: Ananas ye :pineapple::smiling_face:

1 Beğeni

Düz merdivene cikmak işe yaramaz bilginiz olsun bacaklarinizi açtirmaniz şart düz inip çıkayım işe yaramiyormuş

1 Beğeni

Ben de bitki çayı içmiştim

2 Beğeni