Devlet hastanesinde doğum yapacak olan var mı?

35+6 dayım 15 günü geçmeden devletten randevu da alamıyorum randevusuz gitsem doktor bakar mı 36 haftadan sonra randevusuz gidilebiliyor Muş giden var mı?

38+5 olduk onu bende merak ediyorum benimde 15 gün sonrasına veriyor randevu ama randevusuz gitmedim daha

1 Like

Doktorun sürekli olarak gittiği hastasıysanız eğer bakıyorlar ben hep gidiyorum randevusuz kabul ediyorlar benim kendi doktorum kabul ediyor arada bir bazen randevu alıyorum evet doğumu da devlete yapacam

1 Like

Evet randevusuz gidiyoruz artık. 38+1im şuan. Bizim burda sabah 8de gidince sıra veriyorlar.

1 Like

Ben muayenelerinde devlete gittim şimdiye kadar,doğumu da devlette yapicam.hep randevulu gittim.randevu al gel dedi.15 gün sonraya veriliyo dedim.yapcak bişey yok dedi.38. haftadayim bende.bi sorunum yok diye mi ,2 haftayı bekleme gel sıra gel demedi bilmiyorum Sorunlu olana belki de sıra al gel diyodur Randevusuz da bakiliyo ama sabah erken gidip sıra almal gerekiyor

1 Like

Son haftalarda randevuya gerek kalmadan gidebilecegim soylenildi bence gidebilirsiniz

1 Like

@zhr artık ravdevuyu beklemeyin, doktorunuzla da görüşün sıra alıp muayene olabilirsiniz

1 Like

Sorunlu olan değil 36 haftadan sonra kontrol haftada hatta 3 4 günde bire düşer. Çok şükür hiçbir sorunumuz yok ancak Muğla eah beni 4 günde bir çağırıyor. Bence hastanenizi değiştirin

1 Like

Yaaa öyle mi diyorsunuz :thinking:benimki dedi herşeyin normal görünüyor.15 gün sonra tekrar görüşelim Ben de tamm dedim.bebegin hareketleri de güzel aslında ama korktum şimdi.gitsem mı acaba randevu gününden önce

Her şey normalse gelişimi suyu vs doktorunuzun dediği gibi 2 hafta bekleyebilirsiniz ama bence artık kritik haftalardayız. Mesela geçen perşembe gitmiştim bir de bugün gittim kendi çağırdı suyun normal ama bir öncekine göre azalmış dedi. 4 gündeki gelişmeyi görmüş olduk. Allah korusun bir aksilik olsa 15 gün tespit için çok uzun süre bence.

Doğru haklısınız 11 gün önce gitmiştim.bu Perşembe randevum var . bakalım inşallah bişey yoktur Bu haftadan sonra her hafta giderim Doğum olmazsa tabi

1 Like

Vla bn suan 5 ayligim ozel hastaneler 30 bin diyo o kadar butcem yok mecburi devlette olcm randevu sistemide degismis bklm rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Ben özele gitmeme ragmen doktor 1 ayda bir gel diyor iki gün oldu gitmiştim sancıda vardı açılmamda vardı 1 sm ama 1 ay sonra gel dedi suyun falan gelmezse veya düzenli sancın olmazsa dedi şuan 36 haftayım 40 haftam oldugunda gitmem gerekiyor