Cinsiyete kız denip erkek olan var mı

Kızlar Dr bana kız dedi ama bı türlu emin konuşmuyor bana hep hazırlık yapma diyor bende bişeyler almak istiyorum sizce yanılma olur mu üstelik bacak arasına kadar gördü boştu 14.15 haftamda ama hazırlık yapma diyor şimdilik üstelik özel

Kimse yok mu

12 haftada kıza benziyor ama çok erken dedi bana 16 haftada gittim net erkek dedi erken tarihte bakılınca yanılma oluyir illaki alacaksanız da bişey ortak renk alabilirsiniz ben öyle yaptım her iki cinsiyete de giydirebileceginiz renkler tercih edin çok almak istiyorsanız

1 Beğeni

Anladım canım öyle yaparım o zaman ama bacak arasını bile gördü boştu bildin demek yanılma oluyormuş

Kimsecikler yok mu :smiling_face:

Yani en mantıklısı insan istiyor bisile almak elbet ben unisex renkler almıştım açıkçası dayanamayıp :grin:

1 Beğeni

Balım neden acele ediyorsun alışveriş yapmak için , bence bu süreçte alışveriş yapmak istiyorsan kullanılacak diğer malzemeleri alabilirsin ( ateşölçer ,kuvet,koca vs gibi) böylece rahatlarsın :wink:

Evet öyle yapım unisex renkler bakım bide ilk gebeliğim o yüzden de heycan istek baya var canım çok teşekkür ederim :smiling_face::heart:

Haklısın canım benim ilk gebeliğim heycan yani ne görsem almak istiyorum evet erken ama insan dayanamıyor ama dediğiniz gibi yapım çok teşekkür ederim :smiling_face::sparkling_heart:

1 Beğeni

Sevimcin ve heyecanın daim olsun :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Amin canım benim :heart_hands:

Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah hayirlisi ile aldıklarını kullanmayı nasip etsin :white_heart:

1 Beğeni

Amin canım benim :heart:

Hazırlık yapmak için bence çok erken ben 3 doktor değiştirdim biri kız dedi diğer ikisi erkek olabilir dedi ve 30. haftadayiz doğuma 2 ay kaldı alacaksanda toprak tonları kıza erekege giden şeyler al ben hem pembe hem mavi battaniye yaptırdım isim olarakda ikisinide düşündüm bugün beyazlari yıkayıp ütüledim ful beyaz zıbınlar sadece üstlerinde yazılı aldım şapka eldiven beyaz sari kahve aldım renkli aldıklarımda var onlar için 1 hafta daha bekleyeceğim doktor kontrolünden sonra baktım kararsız yikicam eğer kız derse aldıklarımin bir kısmını değiştirip diğerlerinde etiketleri kesip yıkarım inan insan çok heyecanlanıyor hak veriyorum helede benim gibi ilk gebeliğinse gördüğünü almak için can atıyorsun ama zamani vardaha yeterki paran hep hazır olsun ben 6 . Ayda almaya basladim beşik park yatak reflü yatağı biberon küvet vs vs vs en önemlileri al kıyafet işi kolay canım inşallah istediğin olur sağlıklı olsun yeter.:smiling_face:

1 Beğeni

Benim de 14. haftada erkek dedi 18. haftada kız olduğunu öğrendik o yüzden ne olur ne olmaz daha erken bişey almak için

Benim ilk hamilelikte 7 ayına kadar kız denildi.amma 8ci ayda erkek oldugunu öyrendik…

Devletemi yoksa özeldemi peki

Detaylı ultrason a gitmedinmi canım

Canım bence alışveriş için kendine hazırlık yap şampuan küvet file tarzı alınacak şeyleri ortakerenk al bende çok geç öğrendim acele edicem diye hep ortak renk aldım kızım olacağını öğrenince çok pişman oldum keşke bekleseydim de pembe mor turuncu çiçekli şeyler alsaydım diye

Anladım canım çok teşekkür ederim evet benim de ilk gebeliğim ve ne görsem almak istiyorum ama dediğin gibi erken bana bacak arasını gösterdi boştu kız gibiydi Dr de kız dedi ama bana hazırlık yapma dedii demek ki dediğin gibi erken yanılma vs olur ama dediğin gibi önemlileri alıyım cinsiyet net olana kadar sağlıklı olsun yeterlii İnşallah sağlıklı bı şekilde kavuşuruz bebişlerimize :smiling_face_with_three_hearts::heart: