Cinsiyet süprizi

Kızlar cinsiyet için ben öğrenip eşime süpriz yapmak istiyorum sizce nasıl bir şey yapayım?

1 Beğeni

İnternette görmüştüm . Kadın kocasına misafirimiz var bu akşam diyor kim olduğunu söylemiyor sofraya 3. Tabağı koyuyor geçiyorlar merakla bekliyorlar falan o sorada kadın kalkıp hazırlamış olduğu sürpriz kutuyu içinde (patik ultrason vs ) önceden yollamış geç kalacakmış diyerek adama veriyor :face_with_hand_over_mouth:çok hoşuma gitmişti adamın şaşkınlığı sevinci görülmeye değerdi

Kutuyu öyle vermek istemezsen inandırıcı olmaz dersen kardeşine faşan verip ne bileyim kargocu gibi kapıyı çalmasını isteyebilirsin gider açarsın bilmiyormuş gibi yaparsın :rofl:

4 Beğeni

Ay birlikte öğrenecek olsanız birbirinin üstünü boyuyorlar ya o çok hoşuma gidiyor benim

1 Beğeni

Bence ikinizin ayni anda öğrenmesi yani ikinize supriz olmasi daha hoş olurdu. Hani doktor kagida yazip veriyor beyaz tisortler giyilip goz baglanip falan yapiliyor ya. Tabi sartlar elveriyorsa

1 Beğeni

Canım yanınca yazısı ortaya çıkan yazılı mumlar var ben çok heveslenmistim onu yapmak için ama.esimle birliktelik öğrendik cinsiyetini yapamadım

1 Beğeni

Ay o benim de hoşuma gidiyor ya öyle mi yapsak bilemedim :woman_shrugging:t2: ben kız hissediyorum eşim kız istiyor hahah kendimi de kıza hazırladım galiba o yüzden ona süpriz olsun demiştim :grinning::grinning:

1 Beğeni

Canım biliyor baba olacağını 15. Haftaya giriyoruz :face_holding_back_tears: cinsiyet için ne yapsam dedim sadece ikimize özel öyle parti vs değil

Ya tabi o da var :hatching_chick: bakayım bana da süpriz olsun :grinning: süpriz olmasa bile öğrenince bile o sevinçle yaşarım gibi :grinning::grinning::grinning:

1 Beğeni

Aaa onu ilk kez duydum

Allah hayirla saglikla kavusmayi nasip etsin

1 Beğeni

Çok pardon ben cinsiyet kısmını görmemişim :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Amin canım hepimiz inşallah niyetimizde ki olsun :hatching_chick:

1 Beğeni

Olsun canımmm

Ay bence çok tatlı olur çok güzel anı kalır size :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Çok güzel oluyor kavanozlarin içinde mum oluyo yakınca üstünde yazı cikiyo, kızımız yada oğlumuz oluyor baba oluyorsun gibi güzel cümleler bana nasip olmadı artik ikinci olursa istiyorum

1 Beğeni

İnşallah çiçeğim gönlündeki olsun :cherry_blossom:

1 Beğeni

Onu ilk çok istedim aklımda da vardı ama daha yaratıcı var mı diye sorayım istedim :nerd_face:

1 Beğeni

Umarım gönlüne göre olur canım :revolving_hearts:

1 Beğeni

Amin canım hepimizin inşallah :pray:t2:

1 Beğeni