Cinsiyet öğrenme

Ben de doktor degistirdim ikisi farkli söyledi . 16 da kız dedi biri digeri 19 da erkek dedi.ikiside benziyor gibi ihtimalli konustu Emin olamiyorum o yüzden

19 hafta da yanilma payi az olur islerine gelmiyor devlet ozellikle sorduğum icinde azari yedim gorsemde soylemiycem dedi okumuş cahil

Ben ozele gidiyorum devleteydim artik iyi doktor yok benimkide soylemedi 14 haftadayim git gel yapiyor

Bizim ozelde bir doktor var tiktokta hesabi da var mehmet boz diye adam 11 haftalık ken biliyor gel gor ki sigortamiz yok

Dediginiz gibi doktor yok haftamiz geldi coktan ogrenmemiz lazimdi

2 Likes

Ayrintili ultrason fiyati nedir bilgin varmi @Serapanne

Ben 14. Haftada ogrendim yüzde yüz erkek dedi doktorumuz hatta 12 haftalikken burda ultrason fotoğrafı atıp sordum erkek demişlerdi tahmin edenlerin hepsi ve dogru bildiler​:blue_heart:

Ne üzücü neyin inadı yani görsen de söylemiyorsun. Şka gibi

Cinsiyet ayrimi yapıyorum zannetti sanırım bende üzüldüm art niyetle soylemedim icin:(

Hastaneye göre değişiklik sağliyo 800 tl den başliyo en düşük fiyat

1 Like

Artik keyfiyen hareket ediyorlar kime guvenecegimi sasirdim dok. Gidiyorum ozele acaba para icinmi konusuyor dev. Gidiyorum basindan atiyor gecen kanamam oldu kadin banane dedi beni muayene eden dev.hastanesi sonra ozele gectim iste hakkimiza hayirlisi

Sahipsiz sürünün çobanı olmazsa boyle olur kanamaya nasil bisey olmaz derler okumak ayri her meslege saygi olur ama bazi saglik calisanlari haddinden fazla saygisiz

1 Like

Normalmis gibi valla dedim bu en ufak birseyde boyle yaparsa bu kadin ciddi bisey olsa hicc bakmaz dedim

İkili test yaptımsa tüm belirtilerim erkek ama doktorum kesin değil ama kız gibi gözküyor dedi sizce doğru mu

1 Like

Belirtileriniz neler bazen doktorda yanılıyor

1 Like

Kusma yaşamadım pek bide karın yapım sivri çok uyuyorum bunlar var üzerimde

1 Like

Hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olur​:palms_up_together:

1 Like

İnşallah sağolun

1 Like