Cinsiyet 7

7 aylık hamileyim aylardır cinsiyetini göstermeyen bebeğim bugün gösterdi, erkekmiş… Hep erkeklerin arasında büyüdüm, ilk çocuğum da erkek, 2.yi kız olsun çok isterdim bende tek kızım erkek kardeşlerim var hep… Çok üzülüyorum engel olamıyorum kendime… Yüzük testinde kız çıkıyor, baştan kıza uygun yaptım herşeyi… Neden böyle oldu ki :frowning: sağlıklı olsun önemli değil demeyin nolur, tabiki sağlıklı olması ilk duam, ama kız çocuğuna çok ihtiyacım vardı …

1 Beğeni

Öyle demeyin hakkınızda hayırlısı böyleymiş benim iki oğlum vardı bitane kız istedim ama rabbim oğlan nasip etti

1 Beğeni

Maşallah 7 ayliga kadar da nasil gostermemis ben olsam kesin kiz derdim sizinki utangac çıktı demkki​:grin::face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Eşimin dayısı ve eşinin 25 senedir çocuğu olmuyor eşi ve kendisi bir çok ameliyat oldular ancak sonuç hiç değişmedi.İkinci bebeğime düşük yaptığımda çok ağlıyordum yengemiz yanıma geldi dedi ki üzülme ağlama keşke bende hamile kalabilseydim de düşük yapsaydım iki ayda olsa bu sevinci tadabilseydim bu söz içimi çok acıttı kızım olsun oğlum olsun derdine düşmedim sende içini ferah tut evladını sağlıkla kucağına alırsın inşallah gerisini düşünme

5 Beğeni

Aynen doktorlar da göstermiyo diye kız olabilir demişti bende umutlanmıştım

Evet malesef öyle bekleyen isteyen o kadar çok insan var ki… Bulmuşken bulandırmak belki bu isteğim ama elimde olmadan üzülüyorum işte :frowning: üzüldüğüm için de üzülüyorum:(

Eh canım ya benimde 2 erkek çocugum var isterdimki kız olsun üçüncüde ama calisdimki tamda baglanmayayim kız cocuguna sonra bağlanınca insan kızıda olmayınca çok uzuluyor kız çocuklar basqadir anne.icin ama rabim nasib etmeyince olmuyor Allah hayırlı evlat versin ne verirse sağlıklı versin Kim kız ister erkek olur kimi erkek ister kız olur Allahin işi bu canm

2 Beğeni

Kayinvalidem kiz cocuk hastasi resmen kendi kiz cocugu olmasini cok istemis ama rabbim nasip etmemis 3 tane erkek evladi olmus. Herseyin hayirlisi saglikli sihatli hayirli bir evlat olsunlar insallah. Evet kiz cocuk anneye yoldas oluyor evet ama bunu erkek evladinjzla da yapabilirsiniz afanizdaki guclu bag olarak

2 Beğeni

Ahhh bende aynı şeyi yaşadım. İlk çocuğum erkek incisine kız demişlerdi ama oda erkek çıktı. Bende ilk duyduğumda çok ağladım. Yaştan dolayi yüksek riskli gebelik çıktı Allahu Teala dedi öyle olmaz kulum böyle olur. Allah kimseyi evladı ile sinamasin. Şuan tek duam sağ salim kucağıma alayım bebeğimi. Üzülme

1 Beğeni

Canım Allah herşeyin hayırlısını versin… 20 sene sonra Rabbim bana bir mucize verdi. Ve doktorlar hiç adı duyulmamış bir hastalıktan şüpheleniyorlar ultrason da o kadar çok fazla anomali görünüyor ki kalbi omuriliği ayakları kolları ne diyeyim bilmiyorum… Söyledikleri şey de şu doğsa bile yaşamaz bu hastalık ile en uzun yaşayan çocuk bir sene yaşıyormuş dünya üzerinde… Yarı ölü gibi yaşıyorum günlerdir gözümün yaşihic bitmiyor… Elinden gelen tek şey dua etmek… Doktorlar dedi ki cinsiyeti kızmış ve bu kötü hastalık kız çocukların da olurmuş.:pleading_face: Sana teselli olur mu bilmiyorum canım O yüzden lütfen hayırlı olanı kabullen ve bu günlerinin tadını çıkar… Benim her günüm kızımı doğurup kaybedeceğimi düşünerek geçiyor​:sob:

1 Beğeni

Benim bir kizim var 2 ciye hamileyim 18 haftalik oldu dun ogrendik cinsiyeti kizmis herkes erkek diyordu cin takviminde bile erkek cikti beni karnimi gören herkes erkek diyordu karnım da sivri ruyamda bile erkek gordum doktor dedi kiz diye biz nir afalladik sonra dedik ne onemi var saglikli hayirli olsunda kizimda kiz istiyordu onun istedigi cikti onemli olan saglikli olmasi erkek mi geliyor saglikla gelsin mutlu olmaya bak onu nasil hayirli yetistiririm diye dusunmeye bak tanidigimizin hic cocugu olmadi sormus esime kiz oldu diye uzuldun mu diye keske demis hep kizim olsaydida boyke cocuksuz kalmasaydim demis cok denemisler olmamis evlatlik alalim drmisler o da olmamis sonra bunlari dusundun diye cok pisman olacaksin bosver

1 Beğeni

Yaa çok üzüldüm… Rabbim yardımcınız olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız sorunsuz korkusuz… Size dua edeceğim …

1 Beğeni

Tabiki… inşallah kucağımıza aldıktan sonra dünyamız o oluyor, hiç bir şeye değişilmiyor… İlk çocuğumda da erkek duyunca üzülmüştüm ama kucağıma alınca dünyadaki hiç bir şeye değişmeyeceğimi anlamıştım, bende tek kızım, annem de… Benim kızım olsaydı o da tek kız olacaktı büyük ihtimalle onun boşluğu işte benim ki… Kız kardeşe hep çok ihtiyaç duydum…

1 Beğeni

Allah razı olsun canım :rose: Gerçekten de herkesin duasına o kadar çok ihtiyacım var ki… Rabbime emanet ettim herşeyi… Bir mucize olur ümidiyle tutunuyorum hayata…:pleading_face:

1 Beğeni

Senden de canım :cherry_blossom: inşallah yoluna girer herşey tanımadan dua ederken buluyorum kendimi size :palms_up_together:t2:

1 Beğeni

Cnm öncelik le saglıklı gelsın bebişlerimız, senınle aynı kaderı bende yaşıyorum ılk cocgum erkek, ıkıncı gebelıgım suan 7 aylık hamıleyım bende kız olmasını cok ıstıyorum kendını gostermıyor bebişim net olarak kız düşünüyorum cuma günü randevum var bakalım bana d doktor ne diyecek cinsiyet için. Bende cok ama cok ıstıyorum kızımın olmasını ama tabiki önceliğimiz saglıklı sıhhatlı, hayırlı evlat olmaları da bır ınsan da tabıkıde bır yanı eksık oluyormuş gibi hıssedıyor degılmu bır yanda da

Allah bin kere razı olsun… Rabbim kimseyi korktuğuyla imtihan etmesin :palms_up_together:t3::rose: