Çatlaklar ne zaman oluşur

Selam hanımlar 11+5 deyiz karnım sanki çok büyüdü çatlak vs oluşur mu acaba hatta oluşursa diye ne kullansam iyi gelir iç karnım dar sanırım bu kadar büyümesi de normal mi acaba :face_holding_back_tears:

5 Beğeni

Hamişliğin hayırlı olsun, sağlıcakla al kucağına :partying_face::person_cartwheeling:t2: Herkesin hamileliği farklı yani büyümesi de normal, büyümemesi de :slight_smile: benimki de bebek mi gaz mı bilemiyoruz bazen hahaha​:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: Çatlak konusunda benim karnımda bir şey yok ama öncesinde bacaklarımda oluşmuştu kilo aldığımdan kaynaklı. Karnıma özellikle sürdüğüm bir şey yok benim anca banyo sonrası krem sürüyorum nemlensin diye. Arama kısmına “çatlak kremi” yazarsan önerileri görebilirsin :hugs::hugs:

Yarısı kendi karnındır :grin:bende öyleydi şahsen​:face_with_peeking_eye:

Yaa teşekkür ederim tamam bı bakayım onlara :purple_heart:

1 Beğeni

Net benimde öyledir iç karnın mı dardı seninde :joy:

Biliyormusun aslında ilk başta karnım belli oldu,kendi karnım yüzünden,ama 9 ayıma kadar karnım aman aman büyükte değilde valla​:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:sanırım sonradan içten geniş olmaya başlamış :sweat_smile:

Ay darısı başıma yoksa böyle giderse kapıya sığmam büyüdükçe bebem :joy:

1 Beğeni

Valla ben Dr tavsiyesi ile bebek yağı ve hindistancevizi yağı kullanıyorum birde tatlı badem yağı

2 Beğeni

Yaa bende basliyim bari

1 Beğeni

Ben lierac kullanıyorum. Hiç çatlamadım daha ve karnım baya top gibi.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim onada bir bakayım :blush:

Kişiden kişiye değişiyor ben de 12 haftayim ama karnım sizinki kadar hiç değil çok yemek, sıvı alınca çıkıyor :sweat_smile: bir de benim karnım yayılmış sizinki toplu duruyor cinsiyet farkıdır belki

Benim 31. Haftadan sonra çok hafif bi çatlama olmuştu

Ben mecitefendi diye bi markanın yağını kullanıyorum bnden önce 2 arkadaşım kullandı hiç çatlakları yok tavsiye üzerine aldm 34. Haftadayım benim de şuan çatlağım yok fiyat olarak da diğer kremlerden daha uygun bakabilirsin canım :smiling_face_with_three_hearts: bebiş hayırlı olsun :hibiscus:

Bence genetik anneden gelen bende 3 aya girer girmez basladim yagimi hergün sürmeye ama ona rahmen direk catlaklarim olursdu annendede öyleymiss

Ay bilmiyorum ki olabilir :joy:

Aaa baya geç olmuş ne güzel ben şuan bı çatlama falan görmüyorum ama oluşmadan önlem alsam iyi olur

Yaa çok teşekkür ederim :blush:

Annemde olmuş mu acaba bı sorarım merak ettim :joy::joy: