Çatı muayenesi

Kızlar çatı muayenesi sonrası doğum yapan varmı yakınlarıniz dan fln da duydunuz mu acaba

1 Like

Ben kızımda 40+3 haftalıkken çatı muayenesi oldum doktorum sancın başlayabilir eğer başlamazsa sezeryana alıcam demişti sabah muayene oldum öğlene sancılarım başladı gecesine doğum yaptım

1 Like

Bn de 38+5 bugün muayene oldum çatalım fln gayet iyi dedi acaba bn de doğurur muyum artk :sweat_smile::palms_up_together:

İnşallah canım vakti ne zamansa o zaman geliyor herşey gönlünce olsun​:tulip:

1 Like

Amin :pray::pray:Allah’ râzı olsun​:heart::palms_up_together:

1 Like

Kaçıncı hafta da çatı muayenesi yapılıyor

37.haftadan sonra doktorunuz isterse yapıyor tabi sende kabul edersen istemeyen anne adayları da var

1 Like

Hiç bana demedi istıyon mu dıe çatala geç muayene olcn dedi :woman_facepalming::woman_shrugging:

Devlet hastanesi mi gidiyon çünkü bizler koyun gibi doktor ne derse yapıyoruz​:blush:çatı muayenesi olmak kötü bişey değil muayene olmakla iyi yapmışsın çünkü annenin normal doğuma uygun olup olmadığına bakılıyor

1 Like

Evet Devlet Hastanesi ne gidiyorm mecburen :woman_shrugging:

Bende üniversite hastanesine gidiyorum orda da durum pek farklı değil hatta daha beter asistan doktorlar bakıyor her gittiğinde başka doktor bakıyor biri detaylı ultrasona 18 de gir dedi diğeri 22 de bakayım bu gidişimde başka doktor ne diyecek :sweat_smile:

1 Like

:sweat_smile::sweat_smile:giden gelen elliyor anam​:confused::sweat_smile::sweat_smile:

@tecrübeli-anneler kızlar sizden de bilgi alalm :smiling_face:

Sorma yaa​:sweat_smile::joy::joy:

1 Like

34 haftalıkken sancım çıktı diye muayene ettiler açıkçası reddetmedim çünkü açılmam var mı yok mu bilmem önemli özellikle bu kadar erkenken. Pembe lekelenme gelebilir dedi kanama olursa acile gel dedi lekelenme dahi olmadı o yüzden herhangi bir şeyi tetiklediğini düşünmüyorum

1 Like

Ben ilk aylarimda da çatı muayenesi oldum çok şaşırmistim hatta neden yaptiklarina da anlam verememistm ama doğumum çok şükür erken olmadı devlet hastanelerinde bu durum bu sene çok sık oluyomus sormuyolarda istiyomusun diye

1 Like
  1. Haftadan beri kasılmalar oluyor bende… 28 den beri elliyorlar beni :woozy_face:

, :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:elletme kıZzz

Denk gelmedim ama çatu muayenesinde suyum patladı ona rağmen doğum başlamadı antibiyotik serum taktılar 3 güne anca doğurdum

1 Like