Boğazda lokma hissi

Genelde sanırım sırt üstü yatınca oluyor tam bilemiyorum ama kursağımda lokma kalmış gibi hissediyorum ağırlık çöküyor göğsüme dolu yemişim de tıkanmışım gibi. Sizde de oluyor mu böyle 30+6yız

Bende yaşıyorum aynı sorunu midemi çok zorladığım zamanlar oluyor. Yemekleri iyice çiğneyerek dik durarak iyice sindirmeyi beklemeden yatmamak uzanmamak. Bu şekilde kontrol etmeye çalışıyorum

Doğru aslında,eşim geç geldiği için geç yemek yiyoruz hep böyleydi 9-30,10 gibi yiyip biraz durup yatıyoruz. Hamileliğin son zamanları da olunca rahatsız etmeye başladı demek ki

1 Beğeni

Bizde aynı öyleyiz 9 da yemek yiyoruz ben artık bazen onu beklemeden yiyorum :smiling_face_with_tear: evet artık iyice sıkışmaya başlıyor içerisi. Soda içmek beni çok rahatlatıyor size de tavsiye ederim :blush:

Ay hiç sevmem sevmediğim şeyi de zorla yiyip içemiyorum buna ilaçlar da dahil hiçbir ilacımı kullanmıyorum değerlerim yerlerde maalesef :person_gesturing_ok:

O boğazda lokma hissi çok fena 33 haftayı geçtik hala kusuyorum o bi yana şimdi de o his ve yanma bazen diyorum ki o boğazımdaki his gitsin kendimi kusturayım sonra yeterince kustugum aklıma geliyor saçmalama deyip çekiyorum :slight_smile:

Benim ilk trimesterda bulantı kusmalarim yaşanıp bitmişti bu 3.trimestera girmeden tekrar bulantılarım başladı biraz yorulayim veya fazla ayakta durayım hemen midem bulanıyor asla kusma yok ve çok rahatsız edici