Bebek kıyafetleri

Yenidoğan bebekler çabuk büyüyormuş kıyafet alışverişi yapıyorum yenidoğan kaç takım kıyafet olsa yeterli gelir acaba ne kadar almalıyım ?

Merhaba Yenidoğan bebekler ilk 6 ay gerçekten çok hızlı büyüyor aldıklarımin bir çoğunu giydirememistim küçük gelmişlerdi.Ama aynı zamanda çok sık da değiştirmek gerekiyor.Bol bol zıbın alın indirime girdikçe.illa takım almak zorunda değilsiniz denk geldikçe alt pijama ve üst almıştım.Mevsime göre de değişiyor tabi benim biri Mart ayı idi çok giydiriyordum.Digeri Temmuz du az giydirip kirlense iki yıkayıp assam hemen kuruyordu.Aldiklarinizda bı düzen oturtun 0-3 ay belli sayida 3-6 belli sayıda 6-9 …9-12 daha planlı olur.Firsat buldukça alıp kenara koyun böyle daha iyi oluyor sonra hepsini bı kere de almaya kalkınca stres oluyor insan.ilk 6 ay heves edip tulum almanızı önermem zira hiç kullanışlı olmuyor.Ust elbiseleri olabildiğince önden yandan çıtçıtlı olmasına özen gösterin giydirmesi çok kolay oluyor.Bir hastane çıkışı almıştım ben 10 parça aziz bebe den başka hastane çıkışı almadim geri kalanları kendim takım haline getirdim daha ekonomik oldu.LC Waikiki bebek ürünleri güzel ve uzun ömürlü tam beden tavsiye ederim.Aklima geldikçe yazarım size​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim bende hızlı büyüyecek diye çok fazla almak istemiyorum elimde kalmasını istemiyorum evimde çamaşır kurutma makinesi de var hızlıca yıka kurut yapabilirim diye düşünüyorum kirlenseler bile haklısınız ara ara almak lazım ilerleyen aylarada toplu alışveriş çok daha zor defactoya bakmıştım ben birde LC nin de uygulama da kampanyaları denk gelince gercekten çok daha uyguna geliyor piyasaya göre

4.cü aydan itibaren başladım​:heart: Alışverişe şuan 7 ci ayımdayım.:innocent: 30+5im :smiling_face_with_three_hearts: bugune kadar aldıklarımı söyliyim. Tabiki hepsini birden aynı anda almadım zamanla aldım​:blush: 6 tane hastane çıkışı 2 si 10 lu takım 4 ü 5 li takım 7 tane tulumu var ince uzun kollu mayıs ayında doğcağı için çokta kalın tercihim olmadı 7 tane zıbını var zıbın önemli bence hem ince uzunkollu hemde kısakollu çıtçıtlı zıbınlar tercihim oldu hepsini 0 3 ay giyim aldım geri kalan da 6 9 ay tercih ettim çabuk büyüdükleri için ve bol bol da çorap aldım tabiki ekstradan patik bere eldiven yaka önlüğü aldım agız silme mendili müslin örtüsü havlu aldım müslin örtü tavsiyem kesinlikle kıyafet konusunda tercihim bu yönde :blush:

1 Beğeni

@Sema bu fikir olabilir

Ben daha alışverişe başlamadım 14.haftamdayım erken olur diye düşünüyorum almıyorum ama beğendim ürünlerde hep tükeniyor.

1 Beğeni

Benim de öyle oluyordu. Bunu almazsam aklım kalır dediklerimi aldım. Nasılsa buna benzer ürün bulurum dediklerimi de 25. Haftada almaya başladım
Beklememe rağmen 40 liraya zıbın buldum

Bende de bitmeyenlerin hep fiyatı artıyor ya :rofl::rofl:

1 Beğeni