Bebek hareketleri

Kızlar merhaba 20+5 günlük hamileyim, bebeğimin hareketlerini hissediyorum normalde, ama iki gündür doğru düzgün hissetmiyorum korkuyorum eşim normal daha küçük diyor ama ben normalde hissettiğim için hissetmediğimde bir sorun mu var diye düşünüyorum. Haftaya detaylı ultrasonumuz var. Aslında agyet sağlıklı bir gebelik yaşıyorum kan tahlillerim idrar tahlilim temiz çıktı ama ben beş sene uğraştım Bebek sahibi olmak için o yüzden korkuyorum böyle yaşayan var mı

3 Beğeni

Burda bı arkadaşımız söylemişti uzanın ayaklarınızı kendinize doğru çekin biraz öyle durun ve dümdüz yatın veya tatlı bisiler yiyin sol tarafınıza uzanın korkmayın bende 22 haftalık oldum daha hiç hissetmedim üçüncü bebeğim benim ama anlayamadm kilolu olduğum için mi böyle oldu

Ahhh arkadaşım bende aynı durumdayım dünden beri hareketleri yavaşladı :disappointed_relieved:çok korkuyorum sureklı uzanıp dınlemedeyım hissetmeye çalışıyorum . İçim çok sıkkın hıc tadım tuzum yok :disappointed_relieved:bu dünyada en çok istedıgım şey Anne olmak. Rabbım nasıp eder inşallah sağlıkla kavuşurum duaya çok ıhtıyacım var :cold_sweat:

1 Beğeni

Siz stres yaptikca bebekde stres yapar ve hareket etmez. Biraz rahat olun. Hergun ayni tempoda hareket edecek diye bisey yok

2 Beğeni

Ben 17 haftalik hamileyim hala bir sey hissetmiyorum sizce ne zaman hissederim ilk gebeliğim

Aynı haftadayız.Bende de belirgin bir his yok.Hamile gibi de hissedemiyorum karnim çok hafif belirgin o da kilodan kaynaklı. 20.hafta sonrasında hissedildigini okudum genel olarak yapılan yorumlardan. 1 aya kalmaz hissederiz diye umut ediyorum :blush:

1 Beğeni

Bende 17+2 deyim hafif uyuşma karıncalanma , yüz üstü yatınca minnak sancılar giriyor benim tahminim yavaş yavaş hissettiğim yönünde tak diye tekmek beklemiyorum :blush:

O haftalar her hareketi hissedemiyordum ben de.hatta ilk hamileligimde hissetmem 22. Haftayi bulmustu.bu ikinci hamileligim 18. Haftada hissettim ama her gun ayni siddette degil.tahlillerinizde sorun yokmus.simmayin caninizi.stres yapinca bebegin hareketleri azaliyor.turk kahvesi icince hareketleniyor benim bebis.ama tabi onu da cok icmemek gerek.su an bu soylediginiz normal bi durum.takilmayin bu konuya.25. Hafadan sonra daha yogun hissedersiniz zaten

1 Beğeni

Ay inşallah canim ya

Kiz tekme beklemiyorum zaten kipirti hissetmiyorum dolastigini falan :joy: