Bebek haraketi

Kizlar 20 haftalik gebeyim ama haraketlerini ara ara kasıkta hissediyorum bazen de gobek deligimin alt kısmında kacinci hafta da karnim da hissederim artik tamamen ve ara da asagilar da hissetmem normal mi ilk gebelik bilemedim acikcasi bi yukari bi asagi da hissetmeyi anlamadim

Merhaba bnde 24 +4 haftalık gebeyim benimkide öyle oluyor

Genelde 20.haftadan sonra rahim göbek deliğinin üstüne çıkacak kadar büyümüş oluyp şu an aşağılarda hissetmeniz çok normal :blush: Bu haftadan sonra daha yukarılara çıkacaktır ben 26 hafta civarında artık karnımın ortalarında hissetmeye başlamıştım hâlâ kasıklarımda da hissediyorum ama baya geziyor bebişler :sweat_smile:

Ara ara kasikta bazen de yukari da mi hissediyorsun sende yani bi asagi bi yukari da hissedince korkuyorum acikcasi asagi niye indi diye dusunduruyor

Aaa oyle mi asagi inme gibi bi durum soz konusu degil o zaman

Kimi zaman aşağıda kimi zaman yukarıda sürekli dönüyorlar :sweat_smile:

Oh iyi bari normalse bu durum

Aşağıda hareket ettiği zaman ben genelde bacaklarımı yukarı kaldırıp uzanıyorum bi süre sonra tekrar yukarılara dönüyor :blush: endişeleniyprsanız bu şekilde de yapabilirsiniz

Cok tesekkur ederim denicem simdi

Ben 33+2 haftalık hamileyim ve hamileliğimin başından beri hep kasıklarımda ve göbek deliğimin altında hissettim çünkü bebeğim genelde kapıya yakın durmayı tercih ediyor :joy:

1 Beğeni

Ahaha sanirim seni yormadan kendi kendine doğacak :slight_smile:

Sadece endişeleniyorum bi asagi bu yukari olunca ben bebegin yukselmesini beklerken o asagi inip duruyor :rofl:

İnşallah öyle olur doğmaya çok hevesli bir avazda da kurtulurum, kurtuluruz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı :white_heart::sparkling_heart:

O daha çok gezecek emin olun tadını çıkarın çok güzel duygular çok güzel günler hayırlısıyla da kucağınıza alırsınız inşallah :white_heart:

Amin insallah :slight_smile:

1 Beğeni