Bebek haberini sevdiklerinizle paylaşma süreci hakkında

Ben 8. haftada söyledim​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Ben annemlere 20.haftada söylemiştim. Daha doğrusu 6. aya kadar söylemeyecektim. Ama annem bize misafirliğe gelince hamile olduğumu anlamıştı:blush:

3 Beğeni

Anneler hissediyor :grin:

1 Beğeni

Kesinlikle öyle​:heart_eyes:

Ya nasıl o kadar dayanabildin ben ögrendim annei direk aradım :joy:

1 Beğeni

Eşimle beraber o heyecanı yaşadık. Berber çocuğumuzun bizimle geçireceği güzel günleri hayal ettik. Kalp atışlarını kayıt altına alıp dinledik. Bizde bebeğimizle beraber büyüdük. Şuan 23 haftalık olduk. Büyümeye, gelişmeye devam ediyoruz. Her anını sadece biz yaşadık​:heart_eyes::cherry_blossom:

1 Beğeni

Evde yaptığım testte çizginin biri net biri biraz daha silikti ablamı arayıp sordum o da pozitif gibi ama yine hastahaneye gidip kan ver dedi. Öyle yaptık kan testinde de pozitif çıktı sonra bir uzman doktora randevu aldık ordan da kesin sonucu öğrenince annem ve kayınvalidemi arayıp müjdeyi verdik mutluluğumuzu paylaştık önerilerini aldık. Daha sonra karşı komşumla paylaştım. Eşim asker nöbete gidiyor evde yalnız kalıyorum. Bir şey olursa bana destek olur bilmesinde fayda var hem o benim yakın arkadaşım. Bundan sonra da İlk üç ay başka kimseyle paylaşmadık. Sonra soran falan olunca söyledik. Eltilerim duyunca belediyeden anons etmiş gibi herkes duydu

3 Beğeni

Ya bende anneme ilk söyledim ve keseyi felan gördük inşallah pazartesi kalp atısını duyacgız ama bimkac gğn önce kaynanama syledim o zaten kimseye sylemez henüz eltileriminde haberi yok demen ya daha bismillah :joy: