Bebek bezi kazanmak için yapmanız gerekenler

Merhaba Mucize Annelerimiz. İki annemize Sleepy Yeni Doğan bebek bezi hediye edeceğiz. Bezi kazanmak için yapmanız gereken ise oldukça basit. Soru&Cevap’ta aktif olmanız gerekiyor. En aktif iki annemiz bebek bezini kazanacak.

Şartlar

  • Soru&Cevap kayıt olmak.
  • Yeni soru sormak, sorulan sorulara mantıklı cevaplar vermek
  • Soru&Cevap’ı kampanya süresince her gün ziyaret etmek.
  • :heart: kazanabilmek ve :heart: vermek
  • Konuları okumak
  • Gönderileri okumak

Kullanıcının aldığı beğeni, verdiği beğeni, açtığı yeni konu, okuduğu yeni konu ve gönderi sayısı, ziyaret gün sayısı toplamı en yüksek olan iki annemiz bebek bezini kazanmış olacak.

Yukarıdakilerin hepsini aynı anda yapmak zorunda değilsiniz. Soru&Cevap sistemimiz hangi kullanıcının forumda ne kadar süre kaldığını, kaç konu veya yorumları okuduğunu biliyor. Tüm bunlar size + puan olarak yazılır. Bu şekilde en aktif olan 2 annemize bebek bezi hediye edeceğiz.

Sağ üstte tıklayın. Ardından Daha Fazla şeçeneğine tıklayın. Açılan listede Kullanıcılar seçeneğine tıklayın. Burada kullanıcı listesini göreceksiniz. Buradan kimin bezi kazanmaya daha yakın olduğuna bakabilirsiniz.

Başlama - Bitiş

Kampanya 14.01.2023’de başlayacak ve 30.01.2023’de sona erecek. Kazanan annelerimize bezleri bir hafta içerisinde kargo ile gönderilecek.

Katılım

Kampanyaya sadece Türkiye’deki kullanıcılar katılabilir.

Kazanma şansınız oldukça yüksek. Çünkü soru&cevap kullanıcı sayısı şu an sadece 50 :slight_smile:

1 Like

Kategoriler sayfasında yer alan kategorilerde yeni konular açabilirsiniz. Konuların sadece hamilelik ile ilgili olması şart değil. Sağlık, güzellik, alışveriş, bebek isimleri gibi bir sürü kategori var. İstediğiniz kategoriden konu açabilirsiniz.

Sohbette kampanya için yeni sohbet odası oluşturdum. Sormak istediklerinizi buraya yazabilirsiniz.

1 Like

Kampanyaya yeteri kadar ilgi olmadığından iptal edildi. Bugün Hediye Çeki Kampanyası duyurusunu yayınlayacağız. Teşekkürler.