Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Orijinali burada yayınlandı: Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? | Hamilelik Blog
“Bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli” rehberimiz, ebeveynler için en iyi bebek arabası seçimini yapmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Güvenlik özellikleri, konfor ve ergonomi, ekstra özellikler ve aksesuarlar, fiyat ve bütçe, marka ve model seçimi gibi önemli konuları kapsamlı bir şekilde ele alıyoruz.

1 Beğeni

Beni hamilelikte en çok yoran durum buydu. Hanımlar siz nelere dikkat ediyorsunuz?

1 Beğeni

Hafif olsun ve kolay kapansın açılsın istiyordum. Hediye alınınca bir şey yapamadım :roll_eyes:

Bizim bebek arabası kapanınca kabin boy oluyor, çok ağır da değil ama tek elle kapanıp açılması zor oluyor. Rüya yardım ediyor yavrum, var gücüyle bir o çekiyor bir ben :joy::joy::rofl::rofl: Eylül de kucağımda oluyor. İlk dolmuş yolculuğumuzdu kızlarımla, zor olsa da başardık ve açtık arabayı :muscle::muscle::joy:

1 Beğeni

Süpersiniz :rofl::rofl::star_struck::star_struck::star_struck: ben çok araştırdım önüme gelen bebek arabalı anneye sordum hepsi kraft dedi. Biz de onu aldık bence o kadar da ahım şahım değil. Bence e bebekte çok satılan o markayı almak gerekti şimdi bakınca anladım

2 Beğeni