Bebe─čin cinsiyetini merak etmeyenler ­čĄú

Merhaba han─▒mlar g├Âr├╝yorum ki cinsiyetler ├žok merak ediliyor aranizda benim gibi cinsiyetini acaba ├Â─črenmesem mi diye d├╝┼č├╝nenler oldu mu :rofl: doktor cinsiyetini ├Â─črenmek ister misiniz diye sorunca ben siz bilirsiniz fark etmez demi┼čtim :face_holding_back_tears:

3 Likes

Asla ├žatlar─▒m :joy:

1 Like

Ben merak etmiyor de─čildim ama cinsiyyet s├Âylenincede hi├ž tepki vermemi┼čtim sanki 7,8 in do─čurmu┼čum gibi :smiley:

1 Like

Ben hi├ž sormadim 17uqftaya kadar k─▒zlarla gittim ge├žen onlara g├Âr├╝mce oluyorsunuz dedi sa─čl─▒kl─▒ olsunda gerisi teferruat

1 Like

Valla onlardan biri de benim. Do─čuma kadar bilmesem olur yani o derece. Onu ├Âmr├╝m boyunca evlad─▒m diye sevece─čim cinsiyetin ne ├Ânemi var ki :smiling_face_with_three_hearts::heart: ama aileler ma┼čallah pek merakl─▒ :smiley:

2 Likes

Benden ├žok karde┼čleri merak ediyorlar :blush:

1 Like

Ben 3 o─člandan sonra ├žok merak ediyorum :face_with_peeking_eye::sweat_smile:

2 Likes

Daha kalp at─▒┼č─▒ ba┼člamadan cinsiyetinin ne oldu─čunu doktora soran e┼čim :joy::joy:

4 Likes

Tam tersi e┼čim s├╝priz olsun diyo ama ben ├žok merak ediyorum rabbim ├Ânce sa─čl─▒k versin sonra da iki pransesim var g├Ânl├╝mde erkek ge├žiyor ama dedi─čim gibi ├Ânce sa─čl─▒k

Cansu han─▒mc─▒m ben sizin gibiyim yani ├ževre ─▒srarla cinsiyet sormasayd─▒ gidip ├Â─črenmezdim heralde. Bendd s├╝rpriz olmas─▒ndan yanayd─▒m asl─▒nda. Zaten yavrii diye sesleniyorum k─▒z─▒m veya o─člum demek garip geliyor do─črusu :face_with_peeking_eye:

A┼č─▒r─▒ bir merak─▒m olmad─▒ hi├ž benim ama doktor sordu─čunda s├Âyleyin demi┼čtim :blush:

1 Like

Ya size merak ettirmemi┼č ki doktorunuz 12 13 de ├Â─črenmi┼čtiniz san─▒r─▒m bizim geciktikce merak art─▒yor

2 kizimdan sonra merak ediyorum tabi insallah pazartesi kalp atisi duyulur :palms_up_together:

Ahahahah do─čru s├Âyl├╝yorsunuz :joy::joy::joy:

1 Like

Doktor kizdimi ben on sekiz haftalikken sordu─čumda bile kizdi :grin:

1 Like

:sweat_smile::sweat_smile: ayn─▒ e┼čim o da ├Âyle. Doktor dedi daha bismillah :face_with_peeking_eye::sweat_smile:

1 Like

Ben ├žok merak ediyordum

Doktor g├╝lm├╝┼čt├╝ baya o─člum bebek hen├╝z olu┼čmam─▒┼č dedi ├žok g├╝ld├╝k

Alisveris yapaca─č─▒m zaman sikinti oluyor diye sadece bilmek isterim :rofl::rofl: kizlar ve erkekler icin cok guzel seyler var almak istiyorum ama cinsiyetini bilmiyorum. :rofl::rofl::rofl::rofl:bende asiri merak etmiyorum acikcasi saglikli olsun hayirli evlat olsun kiz erkek fark etmez yani zaten ya kizdir ya erkek :see_no_evil::sweat_smile: sadece evlendigimden beri ve hala erkek hissediyorum cevremde cogu oyle o kadar :grin: