Bebeğimin kafası

Bebeğimin kafası 3 hafta önde diyor doktorlar. Bı gün perinatolojiye gittim evet kafa büyük ama içinde su yok denildi. Normal doğum zor görünüyor sezeryan olabilir denildi. Kafa büyük derken nasıl oluyor anlamadım. Karın çevresi de 1 hafta gerideymiş.kilosu şu an 2600. Kaç gündür psikolojik olarak iyi değilim. Kafası çok mu büyük olur

Bu iyi bir şey. Bazı bebeklerin kafası su topladığı için şişer ve olması gerektiğinden daha fazla büyük olur. Her bebek kendine özeldir. Bu yüzden çok fazla kendini bunalıma sokma derim.

İnşallah bişeyi çıkmaz son 4 haftam. Su yok dedi ama doğumda daha net belli olur dedi

Neden takıyorsun canım kafana nerdeyse yarısı oyle zaten bu normal doğduktan sonra küçülüyor zaten hele erkek bebekse nerdeyse hepsi öyle koca kafalı :smiling_face:

1 Beğeni

Benimde hep 2 hafta öndeydi bebeğim kafası da ayrı büyğk diyordu doktorum normal yapamazsın dedi ayrı kötü bişey demedi hiç . Ölçüm yapıyordu kafasını anormal bişey yoktu. Cihazdan da kayanklı olabilir ben doğum yaptım normal herşeyi kafanıza takmayın :innocent:

Kız bebek :heart: İnşallah sağlıkla gelir

1 Beğeni

İlk bebeğim o yüzden bu tedirginliğim