Bebeğimin Cinsiyet Tahmini

O zaman Göktuğ’um gelir :face_holding_back_tears::blue_heart:

1 Beğeni

Devlette net görmen imkansız onların cihaz daha berbat renkli görüntü istersen esencan hastanesini arayıp sor

Ay tamam abla ben yarın bı ariyim orayı reyapta çok güzel olmadı oraya giderim :blue_heart:

1 Beğeni

Şey teori vardi ismi nub sanirim ona gore kiz

Ay anliyo musunuz nub dan :joy: nuba göre erkek demişlerdi ama büyüdükçe değişiyor anlamıyorum :joy:

Çıkıntı asagi dogru gibi hic anlamamki valla su desem yanlis olur

Oy bende anlamiyom :joy:

Ben cerrahpaşaya gidiyorum kadın doğum eski havaalanının oraya geldi… ve gayette net

Önümüzdeki hafta da renkli ye gircem perinatoloji bölümünde gidip… şuan 12+1im bu ultrason 6gün öncesine ait

Evet ya genelde böyle oturuyorum ondan mı acaba :joy::joy::joy::joy:

1 Beğeni

Senin özelden alıp paylaştığın ultrasonla benim devletten alıp attığımı bi kıyaslayalım :slight_smile:

Güzel duruyo kalite ya ne diycem ultrason kağıdında yanda neler yazıyor 8 D ne demek mesela

8d yi nerde gördün sorması ayıp ben hiç görmedim :slight_smile: crl ye dikkat ediyorum sadece boyu nekadar büyümüş die :slight_smile: bu ultrasonda 52.7mm nerdeyse 6cm filan :slight_smile: cinsiyet tahmini için erken değilmi 12.hafta .? 14öncesi belli olmaz yazıyo heryerde salı günü gidince bende sorayım bari cinsiyeti :slight_smile:

Benim de öyle boyu bak şimdi bende öyle yazıyor

1. Haftada kızı olduğunu öğrenen arkadaşım var benim ya :joy:

D uzunluk demek değil sadece CRL yani baş popo mesafesi 56.61 mm benim bebeğimin

1 Beğeni

Ahaha ben göremedim ozmn ki senin ultrasonda crl die bişi bulamadım yalan yok altta bişi gördüm milim yazan ama devlete gidersen yaz burdan özel taraftarı birinin devletten alacağı ilk intibayı merak ediyorum :)) cerrahpaşaya gidersen öğretim üyesi muayenesine git ve oğuzhan hoca yada pelin hocayı seç memnun kalırsın

Cerrahpaşa çok uzak ya zor giderim gibi :person_shrugging:

Avcılarda değilmisin ? Tek otobüs… eski atatürk havalimanına gitçen cerrahpaşa çok eski yenilencek diye taşıdılar ya koskoca hastahaneyi…ilk yorumumda demiştim yeşilköyde şimdi avcılardan tek otobüs var bide

Toplu taşıma kullanmıyorum fazla önermediler vs diye bakalım bı gitmeye çalışırım

Özel araçla olunca heryer yakın xaten dee neyse ben ultrasonumu gösterdim :)) tercih senin tabiki ama enabız dan randevu alınmıyo o hastaneye sistemi farklı İÜ-C Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çevrimiçi Randevu Uygulaması