Bebeğimin Cinsiyet Tahmini

Bebek belli değilki cinsiyet tahmin edelim :)) 12.haftamdayım ben benimki bile daha belirgin :))

4 Beğeni

Erkek bu be

Bende 12+2 doktorum yakın çekince bulanık oluyor dedi bu şekilde oluyo :roll_eyes:

Nasıl anladın beee :joy:

1 Beğeni

Hakkaten bebeği görmedim ben sen şeyini nerden gördün :smiley:

Göremedik ki bacaklarıni kitlemisti çok umutluydum halbuki :face_holding_back_tears:

Baby sen özele gitmişin bide sırf keyif için devlete randevu al bide devlete git şahsen ben murat dilmenere gidiyorum cerrahpaşayı oraya taşıdılar biliyosun ultrasonlar baya net geçen hafta idi randevum atabilirsem benimkini atayım sanada bi gör

Hiç net değil ki Zeynep tahmin yapalım birde öğrendin mi doğum ücretlerini

Ayyy abla yine unuttum yaaa değişti o doğru 3 gün sonra yine gidicem o zaman bi sorarım :roll_eyes: bu arada seninde mi ultrason resimleri bu haftalarda böyleydi abla ben doktorumu seviyorum ama cihazları hiç beğenmedim

1 Beğeni

Evet cihazdan bende memnun değilim ya doktorum iyi de cihazları kötü bence

1 Beğeni

Hep aynı ya doğru düzgün çekmiyor zaten oradakiler unutma sor mutlaka fiyatları ben artık doğuma giderim

1 Beğeni

Oy ya bı de reyapa mi gitsem :joy:

Ama gerekmedikçe ultrasona girme bence

Bu sanki bacak bacak üstüne atmış gibi :joy: bence erkek :smiling_face_with_three_hearts: Baby Boy GIF by Juno Diagnostics

1 Beğeni

Ya abla devlete bile düşünüyorum gitmeyi bu kadar kötü olamaz ben gördüm yavrumu baya gelişmiş yani çıktısı çok kötü ve kaliteden bence kadın cinsiyeti de göremiyor

1 Beğeni

İkili tarama testi yaptırdın mi o zaman belli olur ben esencan hastanesinde yaptırdım doktor tam bildi cinsiyetini

Ya esencandaki erkek doktor mu dur şimdi adı neydi heh Melih mi abla ikili bugün yaptırdım işte

1 Beğeni

Unuttum doğru bugün yaptıracaktin Yok salim sezer diye bir Dr

Ay gitsem mi ya çünkü artık büyüdü yani bence güzel bı cihazda görebilirler sence esencana mi gidiyim reyapa mi yoksa devlete mi :roll_eyes:

1 Beğeni

İçime doğdu gi

1 Beğeni